Wpis z mikrobloga

Antypisowski portal OKO PRESS jako jedyny podał rzetelne FAKTY w sprawie Afery Wizowej.
Polecam zapoznać się z materiałem i samemu wyrobić sobie bezstronną opinię zamiast słuchać tusków i koperciarzy w kampanii wyborczej, którzy powiedzą teraz wszystko, żeby wygrać wybory i każde wydarzenie w kraju potęgują do miary bliskiej wojny domowej.
Już samo to, że Grodzki, który chowa się za immunitetem wygaduje takie bzdury nazywając je orędziem powinno dać do myślenia.
Cytat
„Oby jakiś stażysta prędko zrobił Tuskowi z tych danych jakiś prosty wykres. Bo póki co, w migracyjnej debacie, do której wzywa Kaczyńskiego, mógłby się ośmieszyć.”

https://oko.press/afera-wizowa-informacje-i-manipulacje-o-masowym-naplywie-migrantow-sprawdzamy-fakty-i-liczby

#polityka #afera #grodzki #bekazlewactwa #neuropa #konfederacja #sejm #imigranci
kogi - Antypisowski portal OKO PRESS jako jedyny podał rzetelne FAKTY w sprawie Afery...

źródło: okopress

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@kogi: Fanatycy i tak tego nie przyjmą do wiadomości, mają swojego wygodnego fejka i będą go bronić jak niepodległości. Ten sam kazus jak rok temu z rtęcią w Odrze. Zresztą stopień zalewu propagandowego na wykopie wygląda identycznie jak wtedy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@db658d9de50e3168d1434a9d58336bcc056: @M4rcinS to nie artykuł broniący pis tylko przedstawienie faktów w oparciu o statystyki. Sprawa rozdmuchana została do granic absurdu, a są o wiele większe afery z których warto byłoby rozliczyć PiS tylko problem jest taki, że oPOzycja sama w nich uczestniczyła
  • Odpowiedz
@kogi: Najwazniejsze pytanie jest czy te "lewe" wizy sa uwzglednione w oficjalnych statystykach. Bo jakbym ja robil taki walek to jednak zalezaloby mi zeby nie byly. Przypominam ze zyjemy w kraju gdzie pytanie o wydatkowanie pieniedzy publicznych sa blokowane jak sie tylko da, ale juz zapytania konsulatow o wizy wydawane na lewo przez techze konsulaty maja byc prawdziwe?
  • Odpowiedz
@kogi: według mnie to właśnie idealny temat?
A dlaczego? Bo pisowcy boją się imigrantów jak ognia. Nikogo nie obchodzi ile miliardów ukradli, bo przeciętny zjadacz chleba nie rozumie nawet ile to jest milion, a gdzie miliard.

Natomiast kilka tysięcy imigrantów robi wrażenie, a przecież Tusk i zła unia chcą ich wpuszczać.

A tu hyc, okazuje się że ukochana partia ich wpuściła i to za łapówkę, więc narracja się wali.

Jak dla
  • Odpowiedz
@kogi: To czemu wiceminister próbował strzelić samobója? Dla mnie to jest najbardziej szokujące, tak jak zmiany w jego oświadczeniu majątkowym. Jeśli to tylko zagrywka polityczna opozycji raczej się tego dowiemy, ale po bieżącej linii obrony PIS coś tu nie gra. Zobaczymy też jak zagrają Amerykanie. Jeśli cofną nam ruch bezwizowy to mamy tu jazdę bez trzymanki.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@zalozyc_bukmacherke_w_afryce: Dzisiaj Wrona z TVN pytał rzecznika Departamentu Stanu o "aferę wizową". Rzecznik nie wiedział o co chodzi o zapytał jakie są źródła tych doniesień. Tak, że mniej więcej takiej jest tym zainteresowanie w USA :)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@bzyku95: Przegranie tematu przynosi efekt zupełnie odwrotny. Jeśli OKO.PRESS wypuszcza taki artykuł to może oznaczać tylko, że afera jest wydmuchana już do granic.
  • Odpowiedz
@kogi: To jaki problem pozwać KO w trybie wyborczym za kłamstwa? Na razie nic o czymś takim nie słychać a raczej partia rządząca chciałaby się czymś takim poszczycić. Z faktów wynika, że mamy Wawrzyka który chciał popełnić samobója i chcesz wmówić, że to przez 268 przypadków nadużyć? To jest mafijne państwo gdzie kluczowi świadkowie wolą targnąć się na życie niż wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Trzeba być amebą żeby bronić i
  • Odpowiedz