Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedy się wie czy się kogoś kocha?
tl;dr zdradziłem kobietę i nie wiem co robić.

Nawet nie wiem od czego zacząć. Mam babę od kilku lat, która jest wspaniałą osobą, ale ciężko nam się dogadać. Z jednej strony widzę jak jest kochana i dobra, a zaraz potem jej niecierpie przez różnice charakterów. Ja energiczny, bezczelny ekstrawertyk, ona wycofana, strachliwa gburowata istota.

Wpadłem w dziwna relacje z nową dziewczyna. Kliknęło nam od razu. Można powiedzieć że miłość od pierwszego wejrzenia. Problem w tym że jest 11 lat młodsza i mieszkamy 400km od siebie. Fizycznie, łącznię spędziliśmy ze sobą z 40 godzin a od półtora miesiąca utrzymujemy kontakt wirtualny. Gówniara jest totalnie spoza mojego świata. Nie zbyt ambitna, nie za bystra, trochę wieśniara, ale daje mi to czego mi brakuje. Ciągle uśmiechnięta i pozytywna, jara się moim #!$%@?.

Z kolei moja aktualna kobieta na papierze wyglada idealnie. Tylko wydaje mi się że po prostu jej nie kocham. Wiem że jest dla mnie dobra, lojalna itp. Ale jak na nią patrzę albo ja przytulam to nie czuję absolutnie nic. Równie dobrze mógłbym przytulać poduszkę. Jednak jak jest mi źle to tęsknię za nią, chce z nią spędzać czas i doceniam jak bardzo jest kochana i ostatnie na świecie co bym chciał to ją zranić.

Po tym wszystkim wiem ze rozsądnie będzie zostać z aktualna kobietą, ale to co #!$%@? nie daje mi spokoju. Uważam że przyznanie się i powiedzenie co zrobiłem to byłby egoistyczny akt. Tylko bym ją zranił i przerzucił część ciężaru na nią. Sam odwaliłem akcje to sam muszę sobie z tym radzić i żyć ze swoim sekretem.

Podsumowując, nie wiem co z tym zrobić. Czy kocham swoją dziewczynę czy tylko mi się tak wydaje bo jest bezpiecznie? Jak to rozróżnić? Czy może zerwać i związać się z głupią gowniara, wiedząc że to i tak nie wyjdzie i zaraz się rozleci. Za dużo przeszkód jest. Czy skoro doszło do takiej sytuacji to powinienem zerwać kontakt z obiema dziewczynami i wejść na nową ścieżkę życia?

#zwiazki #romans #seks #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: odpiszę tak, jak większość kobiet na damskich forach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasługujesz na więcej. Jeśli aktualna kobieta daje ci niewiele, to zasługujesz na albo lepsza kobietę, albo kochankę.

Niestety (ʘʘ)

Albo: pokorne ciele, dwie madki ssie :p
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Partnerki nie kochasz, ale to nawet lepiej, bo łatwiej ją będzie oszukiwać. Korzystaj z romansu, ukrywaj się dobrze przed tą nudziarą w domu i żyj szczęśliwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeżeli został rozpoczęty nowy romans to zostaw obecna partnerkę jak najszybciej, tak będzie lepiej dla niej i dla Ciebie. Obecna kobieta prędzej czy później dowie się o Twoim romansie, im dłużej będziesz żył w kłamstwie tym gorzej ona to zniesie a i Ty będziesz się męczył. A nowym romansem trzeba się cieszyć.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mylisz miłość z zakochaniem. Zakochanie to są emocje niezależne od nas i to się dzieje kiedy poznajemy kogoś kto nam się podoba. Natomiast miłość to jest decyzja gdy zakochanie mija i mimo to chcemy być razem. Miłość wymaga wysiłku. Obie strony muszą ją pielęgnować. Natomiast trzeba pamiętać, że wbrew feministycznemu bierdoleniu, którego słuchać mi się nie chce, to mężczyzna przewodzi w związku. Są w związku z tym przywileje, ale też
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: "jak bardzo jest kochana i ostatnie na świecie co bym chciał to ją zranić." I dlatego ją zdradziłeś? xD Sam sobie przeczysz, albo jesteś niedorozwinięty, albo jesteś socjopatą xd
  • Odpowiedz
@Massiv: jeszcze najlepsze ze napisał, ze egoistycznie postąpi jak jej powie xD
Ludzie, macie wy jakiś kręgosłup moralny?
OPie, Jeżeli nie jesteś w otwartym związku to twoim obowiązkiem jej powiedzieć co #!$%@? xD zatajanie takiej rzeczy waśnie jest wygodne, ale tylko i wyłącznie dla CIEBIE
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @LostHoldenCaulfield dziękuję za te odpowiedź.

@Massiv nie planowałem tego. Nie siedzę na tinderze ani nigdzie. Wpadliśmy na siebie z tą nową i się stało. Być może mam coś z socjopaty :(

@unlucky_ wygodniej byłoby mi to z siebie wyrzucić i jej powiedzieć. Ale co to zmieni w przypadku gdy się rozstaniemy? Bardziej ją zaboli jak powiem ze znalazłem inną niż jak się rozstaniemy tak po prostu przez
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Powinnieneś jej powiedzieć, przeprosić ją i zerwać z obiema. Jeśli Twoja kochanka wiedziała to też się nie nadaje na partnerkę. Może Ci zrobić podobny numer, bo jest wątpliwa moralnie. Ja wiem, że samotność boli chorelnie, ale nie możemy być tchórzami w swoim życiu.
  • Odpowiedz