Wpis z mikrobloga

@lukiboss: Już robicie się nudni z tematem Ani xD współczuję Polkom, że musza mieć so czynienia z takimi zaborczymi facetami i nadal nie rozumiem co jest złego w sporcie i kursie tańca xD jakbyście wzięli się za siebie i ćwiczyli to może kiedyś też byście dorównali takiemu alvaro pod wzgledem sylwetki xD
  • Odpowiedz
jakbyście wzięli się za siebie i ćwiczyli to może kiedyś też byście dorównali takiemu alvaro pod wzgledem sylwetki xD


@Mamaboss: Do usranej śmierci mógłbym trzymać dietę, ćwiczyć i bym tak nie wyglądał. Genów nie oszukasz.
  • Odpowiedz
  • 14
@Mamaboss

@lukiboss: Już robicie się nudni z tematem Ani xD współczuję Polkom, że musza mieć so czynienia z takimi zaborczymi facetami i nadal nie rozumiem co jest złego w sporcie i kursie tańca xD jakbyście wzięli się za siebie i ćwiczyli to może kiedyś też byście dorównali takiemu alvaro pod wzgledem sylwetki xD


Zdradzę ci sekret - faceci o sylwetce tego Alvaro nie ruchają lasek takich jak Lewandowska. Mają lepsze do
  • Odpowiedz
tak, a taniec na rurze to również tylko sztuka, zero w nim erotyki, nie o to w nim chodzi, prawda?


@lukiboss: jak się odbywa w klubie ze striptizem to jest w nim erotyka, jak jest występem gdzie indziej to już niekoniecznie.

No, ale wiem, że życie jest łatwiejsze gdy wrzuca się wszystko do jednego wora.
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: a gadanie takie.. chodzę ze dwa lata 3x w tygodniu, miałem różnych trenerów i nadal uważam że to kwestia genetyki w dużej mierze. Na pewno mi nie zarzucisz że nie chce mi się ruszyć tyłka.
  • Odpowiedz
@Mamaboss serio, że ci się chce tak nieudolnie trollować, konto 4 miesiące, ponad 1 akcji, ty masz życie? Bo na bank nie siedzisz tylko na wykopie, telefon musisz że dwa, albo 3 razy dziennie ładować.
  • Odpowiedz
@lukiboss: No akurat taniec na rurze to jak gimnastyka i siłownia. Ma trochę dziwkarski mundurek ale wiele osób ubiera po prostu coś co zasłania tyle co kostium kąpielowy i nie liżą rurki w czasie występu. Nie różni sie to wtedywiele od gimnastyki artystycznej.
Na pewno przede wszystkim nie ocierasz sie przy tym o czyjeś ciało i nie patrzysz sie mu w oczy tylko trzymasz przyrząd treningowy.
  • Odpowiedz