Wpis z mikrobloga

Oskarżyłam kogoś niesłusznie o oszustwo. #!$%@?łam przez telefon. Jakby było mało w w naszym środowisku powiedział o tym, a teraz okazuje się, że się skompromitowałam. Dowodem są kamery. Teraz będzie drama ze świadkami itd.Nawet nie zapytałam, tylko #!$%@?łam. Ta osoba nawet się popłakała.
Jezu jaki wstyd,teraz będzie afera z innymi oosbami, jestem spalona.
#!$%@?, nigdy nie #!$%@?łam takiej akcji.
To było wtedy kiedy dostałam hipomanii i poprostu nie pamiętam co się wtedy działo.
Teraz to się ludzie kapną, że ja jestem chora psychicznie.

#depresja #zalesie #kompromitacja. #p0lka
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ana77 dadzą Ci szanse i wszystko się ułoży. Może zrobiłaś coś strasznego Twoim zdaniem, ale skoro ludzie wcześniej wiedzieli ze byłaś spokojna to Ci pomogą
  • Odpowiedz
@Ana77: No przypau!
Kiedyś miałem sąsiada z psem. Raz znalazłem kupę psa na parkingu. Wziąłem to gunwo i włożyłem mu za wycieraczkę. Porem coś mnie tchnęło i poszedłem sprawdzić monitoring. Okazało się że do innego sąsiada przyszli goście z psem i to ten pies narobił. Szybko biegłem na parking i gołą łapą sprzątałem tą kupę zza wycieraczki. Pouczająca lekcja to była.
  • Odpowiedz
  • 0
@Flypho: Nie będę pisać, ttlko rozmawiać. Jutro idę zobaczyć dowody na swoją głupotę.
Coś mi się zdaje, że ta osoba nie będzie chcieć ze mną gadać. Nie dziwię się.
  • Odpowiedz
kiedy dostałam hipomanii


@Ana77: dorosły człowiek jest odpowiedzialny za swoje zachowanie

Skoro musisz zasłaniać się "choribami", to może musisz zrozumieć że czas dorosnąć?
  • Odpowiedz
Z punktu widzenia psychiatrii biologicznej można się z tym zgodzić, natomiast z punktu widzenia psychoanalizy jest to wymówka.


@kaszkada: Sprzeczność z naukową psychiatrią biologiczną mówi wystarczająco wiele o psuedonaukowej psychoanalizie XD
  • Odpowiedz
@Ana77: ale ty nie szukasz rozwiązania tylko uzalasz się nad sobą szukającpocieszenia.@Ana77 poproś tę osobę o wycenę strat, zarówno moralnych i finansowych, ustal sposób zadośćuczynienia (np publiczne przeprosiny plus połowa twojej wypłaty na przez następne pół roku, zależy od wyceny) i tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@k_suchy: Tu nie chodzi o pieniądze. Rozwiązanie to ja wiem jakie ma być.
Tu chodzi o moje sumienie. Dla mnie to koniec świata. Zachowuje sie jak wariatka.
  • Odpowiedz
@Ana77: jesteś babom, babom psychiczne #!$%@? się wybacza, zawsze można zrzucić na to, że masz okres czy cos, albo że Wenus jest w retrogradacji. Jutro nikt nie będzie pamiętał, bo jakaś inna baba #!$%@? coś podobnego.
  • Odpowiedz
@Ana77: A konkretnie o co chodzi? Jak sytuacja wyglądała?

Oskarżyłam kogoś niesłusznie o oszustwo. #!$%@?łam przez telefon. Jakby było mało w w naszym środowisku powiedział o tym, a teraz okazuje się, że się skompromitowałam. Dowodem są kamery. Teraz będzie drama ze świadkami itd.Nawet nie zapytałam, tylko #!$%@?łam. Ta osoba nawet się popłakała.


@Ana77: Czyli że co? Poszłaś do sklepu, coś kupiłaś, zapomniałaś o tym, a potem poszłaś do
  • Odpowiedz
  • 0
@Ulfric_Stormcloak dalej nie rozumiesz o co chodzi.
To nie jest wymowka - w wyniku epizodów tej choroby bierze się poteżne kredyty, porzuca rodzinę. Ja mam wrażenie, że zmienilam osobowośc. Z cichej i wycofanej osoby zrobiłam się agresywna i ekpansywna. Mało kto rozumie ta chorobę.
Ale jej nie powiem, że jestem chora. Bo tu nie chodzi zasłanianie się. Boli mnie ta sytuacja.
  • Odpowiedz