Wpis z mikrobloga

Oskarżyłam kogoś niesłusznie o oszustwo. #!$%@?łam przez telefon. Jakby było mało w w naszym środowisku powiedział o tym, a teraz okazuje się, że się skompromitowałam. Dowodem są kamery. Teraz będzie drama ze świadkami itd.Nawet nie zapytałam, tylko #!$%@?łam. Ta osoba nawet się popłakała.
Jezu jaki wstyd,teraz będzie afera z innymi oosbami, jestem spalona.
#!$%@?, nigdy nie #!$%@?łam takiej akcji.
To było wtedy kiedy dostałam hipomanii i poprostu nie pamiętam co się wtedy działo.
Teraz to się ludzie kapną, że ja jestem chora psychicznie.

#depresja #zalesie #kompromitacja. #p0lka
  • 86
  • Odpowiedz
  • 0
@Naproksen: Co na przykład? Ja dopiero poznaje się z tą chorobą. Tak się składa, że ja coś kupiłam od tej pani będąc w hipomanii i dzień pöźniej juz wiedziałam, że jestem chora. Kupiłam coś czego nie chciałam. Mało kto chyba to rozumie.
  • Odpowiedz
@Ana77: widzę że mi nie odpisujesz więc ci i tak napiszę
dopóki nie masz czegoś zweryfikowanego w papierach przez lekarza bądź lekarzy to nie powinnaś sobie wmawiać choroby psychicznej jest to szkodliwe
  • Odpowiedz
To było wtedy kiedy dostałam hipomanii i poprostu nie pamiętam co się wtedy działo.


@Ana77: Na tyle gruba sprawa że już lecą podkładki przed rozprawą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Werdna: Nie, bo przecież tego nie powiem.
@SarahC Jeżeli kupujesz coś za kilkanaście tysięcy, a dzień pöźniej nie wiesz dlaczego to zrobiłaś, to dla lekarza jest jasne co to jest. Wiesz cokolwiek o tej chorobie?
  • Odpowiedz
@Ana77 ale grozi ci za to jakaś sprawa w sądzie czy po prostu zła opinia w tamtym środowisku? bo jak tylko to drugie, to jeszcze nie jest tak źle

ps. te twoje akcje przypominają mi moje jak miałam 19 lat xd
  • Odpowiedz
@Ana77:

A co innego mam zrobić? Coś mi się wydaje, że ona mi tego nie daruje.


Na pewno przeprosić, wyjaśnić sprawę. Opisać stan, jakim się wtedy kierowałaś. Jeżeli będzie ta osoba dalej ciągnęła sprawe i tak jak mówisz, nie zostawi tak tego. No to cóż. Nasze czyny mają swoje konsekwencje. Aż tak źle się to nie skończy. Raczej będziesz miała solidną nauczkę na przyszłość.

Bierz wszystko na klatę i nie rozmyślaj.
  • Odpowiedz
@midalohn: Ten tekst z hipomanią i niepamiętaniem to tak pół na pół. Z punktu widzenia psychiatrii biologicznej można się z tym zgodzić, natomiast z punktu widzenia psychoanalizy jest to wymówka.
  • Odpowiedz