Wpis z mikrobloga

Aferty PEŁO: Zjedzenie ośmiorniczki przez polityka za państwowe pieniadze i powiedzenie słowa "#!$%@?"

Afery PiS: Przemycanie na masową skalę nielegalnych migrantów na zachód za pare tysięcy dolarów każdy

PiS PEŁO jedno zło xDDD Konfederaci głoszący te hasła są jeszcze głupsi od pisowców sprzedających godność za 500 zł

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
  • 31
@OddajButa123 oni mają chyba umowę między sobą, że ci co odwalą większe przekręty i ujdzie im to płazem to będą rządzić dalej.
Na sowę i ośmiorniczki ktoś powiedział "potrzymaj mi piwo i patrz na to" i tak zaczęło się budowanie polityki na zmarłych w katastrofie smoleńskiej, odcięcie od Rosji która była wzorem dla wielu polityków (co widać po działaniach władzy i wprowadzanym małymi krokami reżimie).
mile widziane wyroki sądów, postępowania prokuratorskie etc.


@SzejdiSlimSzejdi: a mogę jeszcze wrzucić ich osobiste dzienniki i przesłać pocztą dowodyz czy aż tyle nie muszę robić xD
W innym wątku też probiwaliscie mnie zmusić do bezsensownej pracy polegającej na wymienianiu afer. Zrobiłem toż to olaliście temat całkowicie.
@OddajButa123: nie zapomnij o Amber Gold, to już było 100 mln , za po wcale nie dochodziło do korupcji przy wydawaniu dotacji unijnych , nabicie frajerów i jeleni na kurniki developerskie też się samo zrobiło, no i zatoka Sztuki to też nie było podwórko PO XD , ale fakt pisiory też się nie hamowali XD