Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: no nie wiem czy drogo. Wiekszość ludzi zapomina o tym że własna praca tez ma wartość. Jak policze koszty uprawy, roboczogodzin etc. to jestem pewien, że produkt ze sklepu jest 3-4 razy tańszy.
No, ale to nie o hajs chodzi (przynajmniej mi). Własne to własne niezaleznie od kosztu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@asdfghjkl: Nie zapominam i cały czas mówie każdemu że jak chce wyjść taniej na ogrodnictwie to żeby sobie odpuścił ale jak dla kogoś to przyjemność to w sumie tej pracy sie nie liczy :D Chociaż przy tym jak ceny #!$%@?ą to w sumie trzeba by policzyć xD Chociaż też w sumie są ludzie którym sie udaje taniej, tacy co sie nie przykładają, najtańsze nasiona, rodzime podłoże, brak ochrony, brak dbania a
@Niewiemja: No też buraki jeszcze, kimchi odpuszczam bo z powodu upałów nie wysiałem pekińskiej a teraz chyba już za późno. Kiszoną będę robił. Cebule suszę to oczywiście pochmurno się zrobiło.
  • 1
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: Tutaj akurat zwykła octowa :

5 szkl wody
2/3 szkl octu
pół szkl cukru
łyżka soli

Ale zazwyczaj robie po prostu woda + kilka łyżek cukru na litr, trzymają dobrze i smakują jak świeże pomoidory. Ale to do większych mięsistych bardziej. Takie octowe reszta rodziny lubi, dla mnie za bardzo sie rozmiękają ( ͡° ͜ʖ ͡°)