Wpis z mikrobloga

duża część doskonale wie o tej aferze tylko to są ludzie całkowicie pozbawieni jakichkolwiek ideałów i dla nich liczy się tylko przelew od rządu


@Promilus: mój ojciec wie o aferze. Nie dostaje 14 emerytury, ale i tak jest w 100% za pis
  • Odpowiedz
@Klimbert: ja już ileś razy gadałem ze znajomymi i się dziwiłem, że opozycja nie grilluje pisu, gdzie się da. Przecież w dobie YouTube, Twitter, Instagram i inne social media zapewniają dostęp do milionów słuchaczy. Jeszcze dziwie się, że stacje jak Polsat i TVN praktycznie o tym nic nie mówią
  • Odpowiedz
  • 32
@Klimbert Nie wiem skąd te mity o dobrych ale niepoinformowanych PiSowcach jak to w dużej mierze cyniczne gnoje które poprą każdą niegodziwość póki sami dostają przelewy.
  • Odpowiedz
wyborcy PiSu nic o tej aferze nie wiedzą bo są zamknięci w swojej bańce TVP.


@Klimbert Ale ze zdziwiony tym jesteś? Większość sympatyków opozycji i mediów sympatyzujących z opozycją od lat w kółko im powtarzała że mają wypi3rdalać. No to w końcu posłuchali. Sami pomogliśmy pisiorom ich wyborców w tej bańce zamknąć. ¯_(ツ)_/¯

To co się teraz nie podoba?
  • Odpowiedz
@Klimbert: Wyborcy PiSu częściej oglądają TVN jak wyborcy PO TVP. Bodaj w wyborczej nawet o tym pisali.

@zapomnialemhaslo @Herubin Czemu wyborcy PiSu mieli by głosować wbrew swoim interesom na partię która nimi gardzi? Zabawne że opozycja grzeje tą samą narrację o głupich i zacofanych PiSowcach od trzech przerżniętych wyborów licząc że tym razem się uda.
  • Odpowiedz
@Klimbert: też tego nie ogarniam. To powinny być spoty w tv i radiu, bilbordy i grzanie tematu non stop w niepisowskich mediach. Poraża mnie nieudolność opozycji i niby antypisowskich mediów.
  • Odpowiedz
@Klimbert: Typowy pisowiec mieszka zazwyczaj w mniejszej miejscowości, wsi więc nie widzi problemu, bo migranci zawsze walą do największych miast. Teraz jak wybuchła afera to twierdzą że to zupełnie co innego niż migranci Tuska bo ci są tu legalnie i przylecieli pracować a tacy to nie robią problemów bo tylko grzecznie pracują. Natomiast typowemu wyborcy KO, a raczej wszystkich jakich znam twierdzili przynajmniej że migrantów trzeba przyjmować bo inaczej Polska upadnie,
  • Odpowiedz