Wpis z mikrobloga

Potwierdzacie statystyki? Gdzie wy spotkaliście swoich partnerów/partnerki?
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #ankieta
kaczoor - Potwierdzacie statystyki? Gdzie wy spotkaliście swoich partnerów/partnerki?...

źródło: temp_file3206494204474925247

Pobierz

gdzie spotkaliście swojego obecnego/byłego partnera/partnerkę?

  • online / przez internet 35.2% (57)
  • bar/restauracja 1.9% (3)
  • przez przyjaciół 12.3% (20)
  • W pracy 9.3% (15)
  • szkoła / studia 11.7% (19)
  • przez rodzinę 2.5% (4)
  • inne (komentarz) 3.1% (5)
  • nie mam partnera / partnerki, a chcę zagłosować 24.1% (39)

Oddanych głosów: 162

  • 12
@kaczoor: szkoda, że wszystko idzie w stronę anonimowych spotkań. Z jednej strony wybór jest duży, z drugiej sprawdzanie tylu osób to straszna strata czasu. Jak idziesz na imprezę u znajomych to bardzo szybko możesz ogarnąć kto ci się podoba nawet nie będąc aktywnie zaangażowanym.
@kaczoor szkoła, znajomi (w obu tych miejscach spotkałam najgorszych parterów ever bo będąc młoda miałam różne schematy z domu przez które ta tzw. „Chemię” miałam lepsza z toksycznymi osobami (narcystycznymi). Dopiero online było mi łatwiej wyrwać się ze schematów i poznać ciekawszych ludzi bo łatwiej było zauważyć red flagi w pierwszych rozmowach online i zobaczyć pewne nieścisłości czy problemy mogąc wrócić do treści rozmów z poprzedniego lub kilku dni. Dzięki portalom randkowym
bo łatwiej było zauważyć red flagi


@Kitku_Karola: nie wiesz tego, jeśli nie masz potwierdzenia, że dobrze je wyłapujesz. Jak to wyłapywanie jest "zbyt" przesadzone to na dobrą sprawę możesz się nigdy o tym nie dowiedzieć
@Saly mi było łatwiej wyłapywać red flagi z tekstowej rozmowy niz z rozmowy na żywo. Choćby dlatego ze dochodziło do tego tez komunikacja niewerbalna z która mam problem czytać i przesyłać innym i to mocno mi zaburza wykrywanie pierwszych red flagow. Właśnie na żywo albo za pobłażliwie lub za rygorystycznie podchodzę i nie umiem znaleźć środka. Do tego stopnia ze w pracy jak mam coś niedogadane to wole napisać na czacie lub
@Saly: Jak się nie ma dobrej mordy to online nawet nie ma co próbować xD. Zdobycie polubień od kogokolwiek jest praktycznie niemożliwe. Także dla takich w obecnych czasach pozostaje życie samemu albo sznur. A przynajmniej u chłopak tak jest.