Wpis z mikrobloga

Ludzie pokroju jacy tylko zajmują miejsce na odwyku bo zakładam że jakiś procent ludzi w tego typu ośrodkach naprawdę chcę wyjść z nałogu i zacząć normalnie żyć.W przypadku garbatego to jest nie realne ten ludzki odpad idealnie wpasował się w melinę na U2 a potem na raszei gdzie robi pod siebie i jeszcze miał momenty w którym narzekał że jest brudno...Takim samym odpadem jest chronicznie bezrobotna menelica i jej synalek z FAS TFU! Im wszystkim na mordy! Piszę to siedząc u siebie w kołchozie żeby zarobić na kieliszek chleba i jak słyszę stękanie tych leniwych małp że im w życiu ciężko to zbiera mi się na wymioty () #danielmagical
  • 8
@Meserole: XD to jest więzienie, 15-dniowy wyrok. Jacę nikt z rodziny nie kieruje przez Sąd na przymusowy odwyk, a Mario ma rozprawe 27 września bo sprawę do Sądu skierowała ciotka, ta która się nim "opiekuje" co obiecała jego matce, że będzie to robić, ta sama która zajmuje się wynajmem drugiego z jego mieszkań, opłaca mu rachunki na Raszei itp.
jakiś procent ludzi w tego typu ośrodkach naprawdę chcę wyjść z nałogu


@Fatalista1988: chyba nigdy nie byles na odwykach... 99% ludzi jest tam sadownie, niektorzy moga wyjsc na miasto do sklepu i nawet wtedy potrafia przemycic alkohol na sale, ja akurat bylem z takim dziadkiem na detoxie to wieczorami sobie popijal, a przyszedl na detox+odwyk 2mies. bo mu za zimno bylo w altance juz....
@prondemgo @KwasneJablko @Meserole @nutsheell
no to zajebisty odwyk xD czym to się różni od więzienia w takim razie? finansowaniem? xD można gdzieś poczytać o takich miejscach?


@Meserole: tak to wyglada. wpisz sobie w google "Stołeczny Ośrodek dla Osób Nietrzeźwych kolska zdjecia"

Tam jest siedlisko nowych aktorów. Same odklejence. Jak by w takim osrodku kamere walnac i donejty to bylby milionowy przychod.
KwasneJablko - >no to zajebisty odwyk xD czym to się różni od więzienia w takim razie...

źródło: 63aebf0325087_o_medium

Pobierz