Wpis z mikrobloga

#zwiazki #stanowski #janoszek #kanalsportowy #afera #rozowepaski
Pewnie zastanawiacie się co słychać u gwiazdy Hollywood Natalie Janoszek. Czyżby zniknęła na zawsze? A skąd. Jaj kariera nabiera tempa jak nigdy. Wyprowadziła się z obsranej gównem polski i robi karierę na zachodzie.
Stanowski już zersał na twitterze - jak to przecież nagrałem filmik, ona kłame, ej to oszusta ludzie, uwaga, to oszusta !!!!!!!
HAHA XDD Niech poleci do stanów odegrać swój teatrzyk przebrany za aktora boolywood, ochroniarze szybko zawinęliby tego psychola
Natomiast Natalie Janoszek bawi się w najlepsze obierając kolejne nagrody dla gwiazdy Boolywood.
Potężny ból dupy pólgłówka stanowskiego. Boli go że baba nie schował się do nory, a dalej jeździ po świecie i się realizuje a Krzysiowi nie udało się pogrozić paluszkiem za to Natalie zdeptała go jak peta. Haahah, przegranym okazał się stanowski który wyszedł na psychola, desperata i idiotę za razem. Nie mogę się doczekać procesu sądowego tego błazna, zesra się jak przegra w sądzie
piotr_p0lak - #zwiazki #stanowski #janoszek #kanalsportowy #afera #rozowepaski
Pewnie...

źródło: obraz_2023-09-13_232347626

Pobierz
  • 9
@Ulfric_Stormcloak w moim rozumieniu świata ona nie jest szkodliwą oszustką, tylko wykorzystuje swoje 5 minut (albo 30 sekund ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)) tak bardzo jak się da. To programy telewizyjne, dziennikarze i agencje reklamowe powinny sprawdzić jej CV - ale im też taka Natalka była na rękę - bo nowy temat, świeży, ludzie
A Stanowski zrobił dokładnie to samo - zobaczył, że temat o demaskowaniu gwiazdeczki daje dobrą oglądalności i zasięgi, więc ciśnie ile się da.


@xentropia: powiedz to wszystkim ludziom, którzy mają poważy warsztat aktorski i sukcesy na tym polu, ale przychodzi taka oszustka, która oszukuje ludzi na pieniądze i elo

Nic nie trzeba, wystarczy kłamać.

Serio, moralność masz prima sort.
@Ulfric_Stormcloak
Nie wykluczam, że mam specyficzną moralność. Mnie cała ta sytuacja po prostu bawi i dowodzi jak kiepski research robią dziennikarze (może oni też oszukują, bo w końcu przedstawiają dziewczynę jako super gwiazdę, chociaż nie wykonali swojej pracy - nie sprawdzili prawdziwości jej historii. a dostali za tą pracę pieniądze)

PnŚ, TzG i podobne programy to miejsca gdzie jest się zapraszanym nie za talent, a za dobrą historię/popularność itp. A dobrą historię