Wpis z mikrobloga

Gdzieś tam wyczytałem jakiś komentarz na Twitter ,że Probierz prowadzi młodzieżówkę u-21 i pod jego wodzą nie przegrali żadnego z sześciu meczów i prowadzą w tabeli eliminacji do Euro.. Były 4 zwycięstwa i dwa remisy. Autor tego wpisu dodał ,że jeżeli Probierz dostanie kadre seniorską to zrobi fantastyczną robotę xd Sprawdziłem dokładnie bo ten trener zawsze kojarzył się z totalną przeciętnością jeśli chodzi o poziom gry jego zespołów i okazuje się ,że większość tych meczów to były chyba mecze towarzyskie bo na razie zagrali dwa mecze w eliminacjach i co ciekawe teraz nawet skojarzyłem jeden mecz jego kadry bo leciał ostatnio w telewizji,ale nie obejrzałem tego meczu w całości. .
Otóż oni zagrali na razie z Kosowem i Estonią w tych eliminacjach xd To właśnie ten drugi mecz czyli z Estonią pokazywali w telewizji.Jeżeli nasza kadra ma grać tak jak ta u-21 w tym meczu z Estonią to ja zupełnie szczerze dużo bardziej wolę ,aby wrócił Michniewicz albo nawet Brzęczek.
Żeby nie było ,że przesadzam. Oni ten mecz z Estonią wygrali 1-0 po bramce strzelonej dokładnie w 82 minucie. Nie obejrzałem tego meczu całego bo tego nie dało się oglądać. Nasi urządzili totalną kopanine bez ładu i składu przeciwko bardzo słabemu przeciwnikowi.
Jest dwóch dobrych trenerów , którzy dają jakąś nadzieje i są to Papszun oraz Skorża.

#pilkanozna #mecz
  • 2