Wpis z mikrobloga

Co się dzieje z tym portalem że takie gówno jest plusowane... typ w nienawiści do Ukraińców wybiela sowieckie zbrodnie na Polakach podczas IIWŚ a wykopki jeszcze przyklaskują temu...

Ile to ja się naczytałem kiedyś o tym jak Sowieci byli nawet gorsi niż Naziści, ale jak trzeba dojechać Ukraińcom widzę że nagle można zrobić z Ruskich "łaskawych panów" którzy "tylko" masowo wywozili i jak bydło odsztrzeliwali niewinnych Polaków strzałem w tył glowy. Nie będę wspominał o tym że Sowieckie zbrodnie na Polakach nie zaczęły się i nie skończyły tylko na Katyniu.

Nie ma już cienia wątpliwości że nienawiść do Ukraińców jest ważniejsza nawet niż honor własnego Narodu. Są w stanie opluć Polske i pamięć ofiar 2wś jeśli będą mogli przy tym zaatakować Ukraińców.

#bekazprawakow #shitwykopsays #neuropa #ukraina #onucowewpisy
Pobierz McWozniak - Co się dzieje z tym portalem że takie gówno jest plusowane... typ w niena...
źródło: Screenshot_2023-09-13-14-46-23-66_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12
  • 35
W dużym historycznym skrócie - gdyby wojnę wygrali Niemcy, to nikt z nas by dzisiaj nie istniał, dlatego każdy, kto przyszedł w ich miejsce i zapewniał możliwość biologicznego przetrwania, był lepszy.


@Ryneczek: w III Rzeszy podczłowiek i nadczłowiek to były pojęcia bardzo płynne i zależne od aktualnych sojuszy, patrz chociażby Chorwaci. Z drugiej strony wygrana sowietów mogła być dużo bardziej tragiczna , gdyby nie dość wczesna śmierć Stalina, który aktywnie dążył
w III Rzeszy podczłowiek i nadczłowiek to były pojęcia bardzo płynne i zależne od aktualnych sojuszy, patrz chociażby Chorwaci.


@OddajButa123: Nie do końca. Niemcy ogólnie mieli w nosie tzw "teorie rasowe" a swoją politykę eksterminacyjną skupiali głównie na Żydach i Polakach, gdyż na naszej ziemi chcieli stworzyć lebensraum. Resztę nacji mieli w nosie i zakładali, że po wygraniu wojny ułożą sobie stosunki zarówno z Francją czy Danią jak i Chorwacją czy
@McWozniak:

Ranking największych zbrodniarzy wojennych według Prawdziwych Polskich Patriotów:

1. Żymianie
2. Ukraińcy
3. Niemcy
4. Amerykanie
5. Szwedzi
6. Austriacy
7. Litwini
8. Turcy
9. Ślązacy
10. Czesi
...
99. Farerowie
100. Rosjanie
@pokyw123: już nie mówiąc że sugerowane że to Ukraińcy a nie Rosjanie są tymi "złymi" w tej wojnie bo Wołyń vs Katyń to samo w sobie gwóźdź w mózgu. Wiem o czym pisał ten człowiek, opluł ofiary sowieckiej agresji żeby uzasadnić swoją niechęć wobec Ukraińców, pluje na takich jak on.
Tego typu kont 3-4 miesiące temu pozakładano masowo w jednym celu. Wystarczy spojrzeć na profil


@BayzedMan: Spojrzałem na profil i wiesz co? To nie żaden płatny troll z internetowej farmy trolli pod Moskwą, tylko typowy wykopowy piwniczak, miłośnik tagu przegryw i konfederacji jakich wielu na tym portalu. Czas się z tym pogodzić. Za anty-ukraiński spam nie odpowiadają wcale boty GRU, tylko zwykłe wykopki. Ten portal stał się absolutnym ściekiem internetu, gdzie
@McWozniak ja ci odpowiem. Wykopki się skuwiły doszczętnie. Krzyczą że propaganda ukraińska i amerykańska są złe dlatego powtarzają kremlowski przekaz słowo w słowo plując na każdego kto im zwróci na to uwagę. Jest tu paru rzeczywistych agentów co podrzucają non stop tematy przeciwko Ukraińcom i NATO a reszta to zwyczajne barany gównojady co myślą, że oplucie Ukraińca to szczyt patriotyzmu.