Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kopytnik_1: to w kwestii cuckoldyzmu coś jak samobójstwo rozszerzone, bo załatwia los cuckolda utrzymującego różową, którą rucha inny, nie tylko sobie, ale ogółowi mężczyzn.
  • Odpowiedz
@77023 nie jestem jakimś karnistą wybitnym. Może mi ktoś podać hipotetycznych sytuacji kiedy ta proponowana przez nią konstrukcja by zadziałała ale jednocześnie na gruncie obecnego stanu nie ma możliwości uznania że doszło do zgwałcenia?

Czy po prostu chodzi o przerzucenie ciężaru dowodu i o to że ja będę musiał wykazywać okoliczność negatywna (czyli że coś nie wystąpiło)?
  • Odpowiedz
@77023: ta cała Żukowska to musi drugą pensję od Kaczora brać, bo nikt inny tak jak ona nie sabotuje wyniku Lewicy. Ciągle srać na połowę społeczeństwa to jest przecież dobrowolne zapędzanie się w niski przedział poparcia. Tak, statystycznie kobiety głosują bardziej na lewo, ale po drosze jest chociażby lewe skrzydło KO, które sporo z tych bardziej wyważonych głosów przejmuej.
Zostają im tylko turbo julki i jakieś femi-manlety, których chyba podnieca to
  • Odpowiedz
@77023: To jest niesamowite że ona używa retoryki chociażby stosowanej wobec kobiet walczących o równe prawach w czasach emancypacji i pierwszej fali feminizmu

A tam kobietki się spłakały, niech wracają do garów
  • Odpowiedz