Wpis z mikrobloga

Czy preferencja kobiet w kierunku badboyów, często kryminalistów, narcyzów, psychopatów i odrzucanie miłych, spokojnych gości jest ekwiwalentna do preferowania młodszych julek przez mężczyzn, a odrzucania 30stek, które stają się coraz mniej płodne, a zwykle właśnie wtedy chcą założyć rodzinę?

Byłem 5 minut temu w ubikacji i tak sobie pomyślałem, że brutalność, bezwzględność i wyrachowanie selekcji naturalnej każdej z płci są tutaj jakby bardzo podobne.
W obu przypadkach preferencja kobiet i mężczyzn jest ewidentna, w obu przypadkach wyrachowana i bezlitosna (dla niekwalifikujących się w ramy preferencji), w obu przypadkach istnieją wyjątki od reguły i w obu przypadkach te wyjątki są najczęściej wyrzeczeniami zakorzenionych w nas pragnień dla dobra wychowania dzieci. W obu przypadkach do rezygnacji z prymitywnych preferencji może zmusić nas brak opcji i innych możliwości do wyboru, w obu przypadkach wybór preferencji naturalnie zakorzenionej może być bardziej kontrowersyjny dla naszego otoczenia, a zrezygnowanie z niego zrozumiałe i powszechnie poważane.

Z powyższych podobieństw i korelacji można wysunąć wnioski, że:
1. Po pierwsze to prawda, że opisane powyżej zachowania są ekwiwalentne dla zachowań drugiej płci,
2. Starsi mężczyźni mają takie samo prawo do wyboru młodszy o nawet 10 lat panienek, jak młode julki do wyboru starszych kolesi, z kryminalną przeszłością, narcyzów i psychopatów,
3. Kobiety po 30stce nie mogą winić np 30latka za to, że woli 20stki, które posiadają cechy bardziej go interesujące, tak samo jak 20 letni nice guye nie mogą winić julek rówieśniczek za to, że one wolą badboyów posiadających cechy bardziej je interesujące,
4. Manipulacja 30 letniej kobiety ku temu aby jej rówieśnik wybrał ją zamiast julkę bo ta ,,jest jeszcze dzieckiem" jest jak manipulacja młodego niceguya, który przekonuje julkę rówieśniczkę, że z nią coś nie tak gdy chce 30 latka, co się dorobił, albonarcyza, psychopatę, kryminalistę,
5. Mężczyźni w wieku 30 lat mają takie samo do manipulowania 30latkami kobietami i ich oszukiwania, jak młode 20 letnie julki do robienia tego samego w kierunku ich rówieśników,
6. Manipulacja 30latki, że jej rówieśnik jest ,,piotrusiem panem" i ,,przeżywa kryzys wieku średniego" jest jak manipulacja młodego niceguya, że ,,julki są materialistkami" i że ,,młode nie wiedzą czego chcą i są głupie".

Co myślicie?

#blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ksut_Melodi: Bzdury. Te co wybierają kryminalistów, narcyzów i psychopatów to marny % kobiet, a wy w tych pillach uważacie je jakby było ich 80%.

czyli jakby po ulicy same patologiczne pary chodziły. Bzdury.

5. Mężczyźni w wieku 30 lat mają takie samo do manipulowania 30latkami kobietami i ich oszukiwania, jak młode 20 letnie julki do robienia tego samego w kierunku ich rówieśników,


Jesteś chory jak ci psychopaci i narcyzi jeśli
  • Odpowiedz
Bzdury. Te co wybierają kryminalistów, narcyzów i psychopatów to marny % kobiet, a wy w tych pillach uważacie je jakby było ich 80%.


@nowywinternetach: nie chodzi o to że kazda wybiera badboyów, tylko że każdą pociągają cechy które typowy badboy reprezentuje.
  • Odpowiedz
każdą pociągają cechy które typowy badboy reprezentuje.


@czescmampytanie: To są te same bzdury, nic nie zmienia w tym co napisałem. Nie ma żadnych dowodów na to, że 100% kobiet lubi cechy bad boya, kryminalisty, chama, manipulanta i nie wiem co tam jeszcze powiesz złego o psycholu.

Zwykłe kłamstwa usłyszane nie wiem, może przez Romusia albo Carrionera albo Andrzeja Tate.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: kłamstwem jest pisanie ze kobiety nie lecą na cechy mrocznej triady i inne cechy które są okazem siły i dominacji. jak w 2023 w ogóle można z tym dyskutować? dalej czerpiesz wiedzę na temat związków z filmów disneya? przespałeś pół życia na wykopie?
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: Koncept "bad boya" i "nice guya" to szkodliwy, charakterystyczny dla redpilla mit niemający jakiegokolwiek odbicia w rzeczywistości.

Szukając ONSów kobiety kierują się głównie wyglądem.

Szukając stałych związków również kierują się wyglądem, ale i również zasobami mężczyzny. Jeśli któraś kieruje się też charakterem, to zdecydowanie pod względem cech pozytywnych, którymi potencjalny partner będzie się odznaczał podczas wychowywania
  • Odpowiedz
przespałeś pół życia na wykopie?


@czescmampytanie: Ty owszem, całe życie na wykopie, z tiktokerami, youtuberami, a nie w życiu gdzie kobiety nie latają za patologią. No chyba że to twoje środowisko. Często widzę u konfederatów. Tam seba faktycznie jest królem dzielni, a karyna lubi jak on bije ludzi.

kłamstwem jest pisanie ze kobiety nie lecą na cechy mrocznej
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi

Faceci posiadający wysoko rozwinięte cechy "ciemnej triady" są po prostu często jednocześnie bardziej atrakcyjni fizycznie z uwagi na wyższy poziom dymorfizmu płciowego, który często jest zarazem wraz z ogólną atrakcyjnością fizyczną, przyczyną większej szansy na rozwinięcie tychże cech. Sądzę, że to jest błąd poznawczy, że kobieta czuje pociąg do kogoś, bo jest "bad boyem", bardziej chodzi o wygląd fizyczny, czyli że ten ktoś wygląda jak "bad boy".

Jak "bad boy"
  • Odpowiedz
@Slavcel: Nie tylko o wygląd chodzi, ale psychole też często są manipulantami. Np. grają do rany przyłóż, albo lawirują emocjami.

Więc wygląd (narcyzm) + psychopatia (manipulacje, bezwzględność) i łowią OFIARĘ.

A nie że ofiara uwielbia nią być. Kobieta która nabrała się na manipulanta często myślała że to dobry człowiek i romantyk, bo takiego chciała tylko dobrze wyglądającego.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: typ co prawie 10 lat spędził na wykopie będzie mi cos pisal o moim życiu xD typie kogo ty chcesz oszukać. jedyne na czym opierasz swoje zdanie to jak ci jakaś laska nawija makaron na uszy, a potem idzie do chada. jeszcze jakieś p---------e o konfederatach xD

"hurr durr ja sie obracam w towarzystwie dobrych kobiet !!!!!" pewnie jesteś jednym z tych frajerów który wierzy w badania ankietowe wśród kobiet xD

Nie są, oznaką patologii. Mów tak dalej i idealizuj
  • Odpowiedz
jak ci jakaś laska nawija makaron na uszy, a potem idzie do chada


@czescmampytanie: To że ty tak masz to już tylko twój problem. Jedyne co masz na argumenty to urojenia. Ale to normalne u durni.

pewnie jesteś jednym z tych frajerów który wierzy w badania ankietowe wśród kobiet
  • Odpowiedz
pierwszy zacząłeś mnie obrażać od konfederatów


@czescmampytanie: Napisałem, że często takie poglądy są u konfederatów.

Ogólnik odebrałeś aż tak personalnie? Taki jesteś nadwrażliwy i zakompleksiony, że aż za to musiałeś cisnąć się jak wieprz? I ty śmiesz od lamusów kogoś wyzywać?
  • Odpowiedz