Wpis z mikrobloga

@Petsyk: a właśnie ten post napisałem z myślą o tym wczorajszym, gdzie grupka płaczków czyli Ty, olo92 i kinia twierdziliście, że wpychamy go w gips, jak natan sam dobrowolnie zaczął zaczepiać i dalej zaczepia labryge xd
nikt mu nie kazał tego robić, a wy beczycie. tacy koneserzy dymów z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Olo92: ty serio jesteś rocznik 92 i twierdzisz, że mój wczorajszy post choć trochę liznął się o patologie? xd w takim wypadku jesteś zacofany o jakieś 20 lat i to ty nie rozróżniasz dymów od patologii.
a po drugie serio usuń konto bo zaraz znów tag zaspamujesz jak w przypadku użytkownika warazxx i będziesz beczeć
  • Odpowiedz
@RozowaLandrynka88: Bo wpychasz go w gips, podkręcając go tak jak wczoraj na Załęckiego. Co do bycia koneserem dymów - tutaj co drugi jest taki edgy - że liczą się tylko dymy, #!$%@?ć aktorów, a potem, jak coś się stanie, to obrzucają się gównem, kto jest winny i płaczą, jaki to biedny ten nasz zadymiarz XDDD Serio, Natan zajebiście dymi i bez waszych podkrętek
  • Odpowiedz
@Petsyk: Natan dymi i widać, że chce to robić dlatego podsuwam ja jak i inni mu do tego pomysły, a gdyby zrobił to o czym pisałem wczoraj, to by wywołał dobrą spinę między dwoma denisami.
I nie chce mi się z Tobą dalej sprzeczać mimo, że normalnie się z Tobą pisze po ludzku w przeciwieństwie do tego olo92 co ma mentalnie 13 lat i beczy
  • Odpowiedz
@RozowaLandrynka88 rozumiem, że do tematu tego iż nie umiesz czytać ze zrozumieniem i kompletnie nie zrozumiałeś sensu mojego poprzedniego wpisu już się nie odnosisz, ponieważ zrozumiałeś swój błąd - to świetnie. Co do waraxxa to nie płakałem tylko prowadziłem merytoryczną dyskusje a on przekonał się, że w internecie nikt nie jest bezkarny i nie można obrażać innych osób bez konsekwencji. Z tym, że chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć bo dzisiaj sam
  • Odpowiedz
@RozowaLandrynka88: Z całym szacunkiem, ale po Natana w walce z Labrygą, musiałby przylecieć helikopter z lotniczego pogotowia, aby chłopak nie musiał całe życie jeść przez rurkę i mógł w miarę normalnie żyć, po zderzeniu małego FIATA z TIR-em;)
  • Odpowiedz
@szyszak7: wrzucenie prowokujacego story na ig usprawiedliwia wg cb połamanie komuś nóg? xd Niech Labrygas bez s odpowie w podobnym tonie a nie zaraz groźby zabójstwa
  • Odpowiedz