Wpis z mikrobloga

@wicherq: @Mr_3nKi_ @czescmampytanie @danjelek @Mileniusz Panowie ale może bez jazdy na wygląd, zwłaszcza, że tutaj podany jest konkretny kontekst. Ciekawe jaka byłaby reakcja jakby jakieś #rozowepaski wrzuciły gościa z podobnym ryjem do waszego i zaczęły krytykować, że ma kartoflany nos, zakola czy inne defekty których nikt nie wybierał i powodują kompleksy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawe jaka byłaby reakcja jakby jakieś #rozowepaski wrzuciły gościa z podobnym ryjem do waszego i zaczęły krytykować, że ma kartoflany nos, zakola czy inne defekty których nikt nie wybierał i powodują kompleksy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@AnonimoweLwiatko: Nikt nie jest idealny. No chyba, że ma hajs, ale to i tak nie jest ideał człowieka.
wygląda w nich jak karykatura człowieka to nie moja wina


@wicherq: Pokaż jak Ty wyglądasz. Musisz być adonisem, chadem który w ogóle nie potrzebuje naśmiewać się z innych w celu podbicia własnej wartości.

@AnonimoweLwiatko kompleksy u innych xD no zajebiscie mnie to obchodzi!


@Mileniusz: Z takim mentalem, współczuje ludziom w Twoim otoczeniu ale myślę, że podobnymi się otaczasz więc też łatwo nie masz.
@pieknylowca: Poważnie? Wrzutka z tiktoka niestabilnej dziewczyny z anoreksją i cholera jeszcze jakimi problemami z głową? Trafić na taką wcale nie tak prosto. A ona pewnie nie ma nawet jednej porządnej psiapsiółki skoro tyle czasu spędza na insta, tt i w szpitalach.