Wpis z mikrobloga

Hmm zastanawiające są niektóre okręgi do senatu w przypadku opozycji. I zastanawiam się czy demokratyczna #opozycja KO-Lewica-PL2050 po cichu wciągneły #konfederacja do paktu senackiego, czy PKW namieszała z odrzucaniem/przyjmowaniem kandydatów? Bo dziwnym trafem są okręgi w których nie ma do senatu kandydatów brunatnej konfederacji np. Poznań i generalnie próźno ich szukać na zachodzie kraju (i dobrze), za to na wschodzie np w chełmie czy innych okręgach brakuje kandydatów demokratycznej opozycji.

P.S Grupiński w #poznan. Platformo krwa serio? Nie można tego sypiącego się dziadersa wysłać w końcu na emeryturę vel polityczny śmietnik?
#neuropa #4konserwy #polska #polityka
  • 4
czy innych okręgach brakuje kandydatów demokratycznej opozycji


@grubson234567: na pewno było kilka fuckupów z zebraniem podpisów

Grupiński w #poznan. Platformo krwa serio? Nie można tego sypiącego się dziadersa wysłać w końcu na emeryturę vel polityczny śmietnik?


Nie można, bo partia. Do tego mam wrażenie, że Poznań jest kijowo traktowany przez wszystkie opcje polityczne, bo i tak PO wygra, więc PO nie dba jak rządzi, a PiS nawet nie próbuje.
Nie można, bo partia. Do tego mam wrażenie, że Poznań jest kijowo traktowany przez wszystkie opcje polityczne, bo i tak PO wygra, więc PO nie dba jak rządzi, a PiS nawet nie próbuje.


@kuraku: to mnie własnie lekko podnerwiło, bo w poprzednich wyborach poznaniacy pokazali co myślą o grupińskim oddają na niego ledwo 3/4 tys głosów promując innych kandydatów z list. No ale trudno, na pis głosu nie dam.