Wpis z mikrobloga

@ChwilowaZielonka: za małolata oglądałem Szymon Majewski Show, nigdy nie rozumiałem fenomenu Wojewódzkiego, czy to na polsacie czy na tvn. Zawsze irytował, #!$%@?ł tym, że zawsze gościom przerywał. Może takiego celowo miał grać, ale dla mnie siedzenie i czekanie do tak późnej godziny (w podbazie czy gimbazie) to był nonsens, SMS był o wiele lepszy, choć po latach niektóre akcje wywołują cringe.
@haabero: on tam cisnął po wszystkich xd
Dziś by nie przeszło, bo z każdej strony by się na niego obrażali i miałby nieprzyjemności ze strony władz. No i polityka jest mniej weselszym tematem do rozmowy w tych czasach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ChwilowaZielonka: pamiętam odcinek z Kondratem na Polsacie wiele lat temu i był świetny. Jest taki nawet po latach. Jednak ile razy nie przełączę na TVN to zapraszani są ludzie znani z tego że są znani. Ale w sumie czego innego można się spodziewać po fajnopolackiej stacji?
@ChwilowaZielonka: ja dalej oglądam, bo lubię jego poczucie humoru. Tylko czasami wkurza swoją miłością do Platformy. Ale jak nie rusza polityki to jest zajebistym oczytanym ogarniętym gościem.