Wpis z mikrobloga

#pracbaza

Kiedy nie chcieli cie nawet na kase w sklepie, kiedy nie chcieli cie na kuriera ani sprzątacza za minimalną, więc na bezrobociu zostałeś malarzem, który za 5 dni machania wałkiem dostaje 2500 zł siedząc w Polsce xD

Rynek pracy to dzisiaj żart, na stanowiska które w żaden sposób nie mogą cie rozwijac i placa minimalną zglasza sie nawet 200 osób, trzymajcie sie tam ludzie wchodzacy na rynek pracy, bo ssanie jest tylko w kołchozach.
  • 79
@artur-hemingway: Wiesz z jednej strony widzę takie wpisy z drugiej strony w mojej firmie za polecenie typa na produkcję w polsce powiedzmy powiatowej (powiatowe, ale 100k+) dają pracownikowi 2k.

Jest teraz trochę bardziej #!$%@? okres w gospodarce, ale serio to nie są te czasy gdzie w polsce bezrobocie było 20%+, a za bramą było 10 na twoje miejsce jak to miało w złotych latach dwutysięcznych.
@artur-hemingway Nie dziw się, że ludzie nie chcą iść na taśmę i woła spokojniejsza pracę na kasie w żabce. Widzę co jest u mnie w lokalnych zakładach, jak na taśmie dojeżdżają pracowników i po paru miesiącach sporo ucieka. I takie zakłady jedynie ratują Ukraińcy czy Gruzini bo oni tutaj przyjechali na pół roku sobie dorobić i im to jakoś strasznie nie przeszkadza.
@NieMaMnieTutajHej na razie nie pcham się do fast foodów, bo mam wrażenie, że to jedna z najgorszych prac. Tak przynajmniej wszyscy mi mówią. No, ale jeśli do końca września nic nie znajdę to w Rivierze też często szukają do Subway, north fish etc, więc pewnie wtedy tam spróbuję.