Wpis z mikrobloga

Nigdy nie myślałem mając te 14 lat, że takie coś się wydarzy. Wchodzę do szkoły, tam konsternacja - ludzie oblegają świetlicowy telewizor, w zasadzie ktoś non stop przemyka przez korytarze. Nauczycielka od Historia zmieniła program zajęć i opowiada nam o Afganistanie i porażce ruskich, wtedy pierwszy raz usłyszałem o wsparciu CIA jakie o zgrozo potem mogło doprowadzić do powstania Al-kaidy i wyhodowaniu całego talibanu. #wtc #911 #pamietamy #zamach #historia
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak: Mieliśmy zajęcia z plastyki na powietrzy bo było ciepło, nie wchodziłem pierwszy raz do szkoły tylko z tych zajęć. Jakoś tak to pamiętam. Trochę to dawno było. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak: A na drugi dzień to w ogóle nie było zajęć xDD praktycznie. Tylko jeden był temat. U mnie w szkole nawet dyrektora apel walnęła żebyśmy się nie denerwowali i ogólnie gadka na uspokojenie.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: ja to kojarzę jak przez mgłę, że mieliśmy ostatnią lekcję tego dnia i nauczyciel zamiast ją prowadzić włączył nam tv i oglądaliśmy transmisję, potem wróciłem do domu i też całe popołudnie spędziłem przed tv. następnego dnia w szkole oprócz tematu między sobą na przerwach, lekcje odbywały się normalnie
  • Odpowiedz