Wpis z mikrobloga

@xiv7: trzeba było normalnie wpuścić media na granicę to by nie było adnych wątpliwości na temat tego, jak zachowywała się polska straż graniczna. Od siebie dodam tylko tyle, że to podejrzane że tego nie zrobili
  • Odpowiedz
@Keiosss: dokładnie, też jestem za tym by zawsze gdy jest jakaś sytuacja kryzysowa wpuszczać media
dziwi mnie to, że nie mamy liva z ukraińskiego sztabu na przykład, czyżby żadnej wojny nie było ?
  • Odpowiedz
@Keiosss @xiv7: "trzeba było normalnie wpuścić media na granicę to by nie było adnych wątpliwości na temat tego, jak zachowywała się polska straż graniczna. Od siebie dodam tylko tyle, że to podejrzane że tego nie zrobili" no oczywiście że nie mogli wpuścić mediów bo jeszcze mogliby nagrać te masowe groby imigrantów XD wy jesteście zdrowo #!$%@?ęci
  • Odpowiedz
@Keiosss: pewnie naginali prawo, dlatego nie chcieli świadków. Patrząc na przekręty finansowe które robią od lat, nie jest to chyba najpilniejsza sprawa, a całkiem możliwe (o zgrozo), że tak trzeba było.
  • Odpowiedz
@wafel93: dobra ruska onuca, wiemy kim jesteś chcesz wpuścić tych ruskich szpiegów ale nie z nami te numery
twój pan Putin obejdzie się smakiem
dlaej dostajecie #!$%@? na froncie ?
  • Odpowiedz
@Keiosss

@xiv7: trzeba było normalnie wpuścić media na granicę to by nie było adnych wątpliwości na temat tego, jak zachowywała się polska straż graniczna. Od siebie dodam tylko tyle, że to podejrzane że tego nie zrobili


XD
  • Odpowiedz
@xiv7: zarówno Holand, jak i Tokarczuk szkalują Polskę i Polaków. Filmy tej pierwszej widziałem, a wypowiedzi tej drugiej słyszałem. #!$%@?ć takie lewicowe wykolejenie. Brzydzę się takimi ludźmi (tak jak skrajną prawicą). To Białoruś jest odpowiedzialna za sytuację na granicy. Prowokacja putinowska żeby zdestabilizować rząd i odwrócić uwagę, a te debile kochające murzynów z hiv i fantazjujące o seksie ze zwierzętami tylko przyklaskują. Zaburzeni ludzie, którzy przez swoje #!$%@?, bawią się w
  • Odpowiedz