Wpis z mikrobloga

@Nieznajomy_U_Bram: Bo tego trzeba doświadczyć, jak nie doświadczysz to masz fantazje. Związki mogą być fajne i też niefajne, ale brutalna prawda jest taka, że jak nie masz wyboru to znaczy będąc 25 letnim prawikiem poznałbyś w końcu szarą myszkę co ci dała to szansa, że będzie z tego dobry związek są bardzo niskie. Pierwsze związki są często nieudane, do kolejnych już podchodzisz bardziej realistycznie.
@janciopan:

będąc 25 letnim prawikiem poznałbyś w końcu szarą myszkę co ci dała to szansa, że będzie z tego dobry związek są bardzo niskie. Pierwsze związki są często nieudane


Dlaczego niby? Bo wydaje mi się, że ulrawiasz teraz zwykły cope. Związki młodych ludzie to jednak jakieś emocje, a starszych to coś pomiędzy kupnem mieszkania a samochodu.
@Nieznajomy_U_Bram: "Stary, zazdroszczę ci tej wolności, niezależności, tego, że nie męczysz się z żadną babą i jesteś wolnym duchem, naprawdę wielu by się z tobą zamieniło miejscami, wierz mi... ale że co, że ja też mogę tak mieć jeśli tylko rzucę swoją dziewczynę? Yyy... no ten... tego... wiesz, to nie do końca tak, to nie takie proste, tak to nie, tego to bym nie zrobił no bo wiesz, no tak to
kobiety nie wspierają partnerów


@kvas: Wspierają jeżeli czują się bezpieczne. A bezpieczeństwo = pieniądze/majątek. Jeżeli w związku pojawia się kryzys finansowy to kobieta zrobi z życia mężczyzny piekło. W tym momencie maska zawsze spadaja.