Wpis z mikrobloga

Brał ktoś udział w programie Plenti Partners i zainwestował tam jakiś większy pieniądz, powiedzmy 50k? Jak to wygląda od kuchni, nie ma problemu z płatnościami za faktury, sprzęt jest rzeczywiście w bezpiecznych rękach, da się przy takiej inwestycji dorobić chociaż kilka k rocznie?
#finanse #jdg #dzialalnoscgospodarcza #inwestycje #wynajem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryalkus: pracuję w Plenti, również przy programie PlentiPartners. Spróbuję podzielić się z Tobą moją subiektywną opinią:

Jak to wygląda? Wybierasz kwotę do wpłaty, np. 50k, wybierasz częstotliwość rozliczeń i potem robisz przelew. Z Twojej strony to właściwie tyle. Po tym my proponujemy ze swojej strony zakup urządzeń do wynajmu, których stajesz się właścicielem. To Twój sprzęt, ale my go wynajmujemy i odpalamy Ci za to kaskę. Na koniec programu, odkupujemy od Ciebie sprzęt, a Ty na tym nieźle zarabiasz.

Tyle w
  • Odpowiedz
  • 1
@PanSalut: na webinar nie dałem rady zdążyć, za dużo na głowie ale zacząłem liczyć, i wychodzi na to że ten program jest dobry jako dodatek do innej działalności. Przy dużym zusie i podatku liniowym, nawet wrzucając 50k na plus nie wychodzi się na tyle dobrze, żeby opłacało się zakładać działalność, już nie mówiąc o lokowaniu w ten sposób oszczędności żeby uchronić je przed inflacją. Nie mniej fajnie, że takie coś
  • Odpowiedz