Wpis z mikrobloga

#lewandowska #lewandowski Ja zaś myślę, że Robert doskonale wie co się dzieje i żaden z niego cuck, ale w pierwszej kolejności myśli o dzieciach i doskonale wie że jak zrobi jakikolwiek gwałtowny ruch to straci praktycznie wszystko u sponsorów i wiele w biznesie. Temat zacznie śmierdzieć polityką, zaszczuwającymi mediami i aktywizacją różnych środowisk (Robert to mężczyzna więc z góry ma przesrane) i generalnie zacznie się syf który nie jest mu potrzebny, a który jak kula śniegowa może mu zniszczyć karierę i wizerunek.

Może na spokojnie zbiera dowody, organizuje adwokatów i prawników, zabezpiecza przedpole i szykuje się na dobry czas. Nie wierzę tez, że przy tych alvarosach nie ma żadnej wtyki która zbiera informacje o tym co robi bachaciara - wszakże za Lewym i jego pieniędzmi stoi nie tylko on, ale też masa innych ludzi... i ona również im robi kłopot.
Pobierz eeehhh - #lewandowska #lewandowski Ja zaś myślę, że Robert doskonale wie co się dziej...
źródło: 8768-zoom
  • 12
Może na spokojnie zbiera dowody, organizuje adwokatów i prawników, zabezpiecza przedpole i szykuje się na dobry czas.


@eeehhh: Jeśli chce rozwodu z jej winy to na pewno tak robi, zwykły chłop musi takie cyrki odwalać, tolerować zdradę w sensie grać że on nic nie wie. Bez silnych dowodów, sądy bardzo rzadko dają z winy kobiety, mimo że to ona zdradziła to i tak chcą dać z winy obu stron. Sytuacja wygląda
@konrad1: Czas pokaże. Byłoby fajnie gdyby się pokazali i dali sobie buzi, zamiast lać wodę na młyn kolejnym plotkom - które z jakiegoś powodu przecież powstały.

Ewentualnie plot twist może być taki, że oni już dawno się rozeszli, ale nic nie przeszło do mediów, bo przecież to kury znoszące złote jaja ...Nie zmienia to faktu, że czyjaś żona i matka przytula się z obcymi kolesiami, wręcz się dopraszając o dwuznaczne historyjki.