Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że w całym Uniwersum Bachaty w tych naszych dyskusjach tutaj umyka nam jedna rzecz.

Mianowicie to, że gdyby to Robert był na miejscu Anki to chłop by nie miał życia w tym kraju, a może i za granicą.

Nie ma znaczenia, czy to Anka przyprawia rogi Robercikowi, czy jest to zemsta za zdrady które robił Robert, czy jest to inicjatywa samego Roberta (bo kto chociaż raz wbił na reddity cuckold, hotwife ten wie, że to najczęściej Panowie inicjują ten fetysz, aczkolwiek pamiętajmy że jest też żeńska odmiana zwana cuckquean). To jest ich sprawa, jak to mówią jak się kochają to #!$%@? z nimi.

Tylko jednak jeśli to Robert wstawiałby zdjęcia z pięknymi latynoskami uczepionymi mu wokół jaj, gdyby to Robert jeździł na samotne wycieczki do Dominikany z cycatymi i dupiastymi latynoskami, by przeżyć "przygodę życia". Gdyby potem te jego "znajome" latynoski w relacjach na insta oznaczały Roberta z serduszkami, pisały coś o wspólnych przeżyciach i że to dopiero początek. To Lewandowskiej #!$%@?ło by skrzynkę na wszystkich socjalach bo Juleczki, Karyny, Grażyny wszystkie p0lki pisałyby oburzone i wspierały Anię w tej "niemoralnej" sytuacji. A portale plotkarskie płonęłyby żywym ogniem.

Wszyscy panowie wiedzą podskórnie, że my nie mamy prawa wrzucać takich rzeczy na socjale. Bo nasze partnerki by nas rozszarpały, a jak nie one to jej przyjaciółeczki robiłby jej pranie mózgu lepsze jak CIA, by nas pogrążyć.

I to jest clue problemu PODWÓJNE STANDARDY z jednej strony słyszymy jak to mamy być wszyscy równi, co zresztą systemowo się na nas wymusza. A z drugiej potem w życiu widzimy jaki to jest bullshit.

#lewandowski #lewandowska #bachata #zwiazki
Vayloren - Mam wrażenie, że w całym Uniwersum Bachaty w tych naszych dyskusjach tutaj...

źródło: 34ddd010c03e729853cdc0f88ceed2154be3bea250bb7d5bf2673f7d1ed8fd1e

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Vayloren: nie wiadomo co z tego wyjdzie i kto jest winny, ale nawet jeżeli to wyjdzie w 100% wina i zdrada Anki to i tak Julki i brukowce będą ją przedstawiać jako ofiarę i bronić jej decyzji xD
A na lewego wyleje się fala pomyj.
  • Odpowiedz
  • 14
@bartez_94: i to jest złe dlatego moim zdaniem forma lewego formą lewego i należy go krytykować za to co się dzieje w reprze, ale jako mężczyźni powinniśmy stanąć za nim murem, bo wielu z nas może być, jest albo było w jego miejscu.
  • Odpowiedz
  • 364
@Vedar: ale o tym właśnie piszę. Niech robią co chcą tylko jeśli robi to kobieta to jest "you go girl!", a na faceta za coś takiego wyleje się wiadro pomyj. Ja zwracam uwagę na podwójne standardy tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Vayloren no nie wiem, czy Cichopek miala zycie w kraju, dla odmiany panowie ktorzy porzucali partnerki w ciazy dla innej jakos dalej funkcjonuja. Zobacz też Piotra Żyłę.

Z drugiej strony Lewandowscy - przeciez jak o nich cos nie tak sie napisze to wjezdza prawnik.
  • Odpowiedz
I to jest clue problemu PODWÓJNE STANDARDY z jednej strony słyszymy jak to mamy być wszyscy równi, co zresztą systemowo się na nas wymusza. A z drugiej potem w życiu widzimy jaki to jest bullshit.


@Vayloren: i to jest główny temat całej awantury

Chłop jakby wrzucał takie rzeczy, to sam prezydent wykląłby go na wsze czasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@CamusVevo Tego nie wiem, ale Madonna miała partnerów w wieku swojej córki.
I też się z niej podś#!$%@?ą. ¯_(ツ)_/¯

Dla mnie obie te sytuacje, w sensie i Madonny, i Dicaprio, są dość... Średnie powiedzmy.
  • Odpowiedz
ale jako mężczyźni powinniśmy stanąć za nim murem


@Vayloren: W sumie to nie ma co za nim stawać - nie wiadomo co dzieje się w ich domu, a sam się w żaden sposób nie określił...

Natomiast komentować można - jego żona w jawny i publiczny sposób go ośmiesza na social mediach i nie byłoby z tym problemu, gdyby nie był reprezentantem Polski - nawet jak prywatnie mu się to podoba to
  • Odpowiedz
@Vayloren: dla mnie to tylko dowód na to, że kobiety są mądrzejsze i jak facet tańczy tego typu taniec z kobietą, a potem jedzie z nią na wakacje to od razu wiedzą, że nie można na coś takiego pozwolić.

To faceci w coraz większej części są jacyś kompletnie odrealnieni, #!$%@?, głupi.
  • Odpowiedz
@Vayloren: dlatego kobiety trzeba bić
nie rzucać hajsem, nie zajebiście ruchać, nie być sympatycznym tylko trzeba je normalnie #!$%@?ć
mają się bać
gdyby taka anka bała się #!$%@? to myślicie że wrzuciłaby zdjęcie jak kładzie ręce na klacie jakiegoś alvaro? albo że w ogóle by je tam położyła? xd strach - tylko to trzyma w ryzach gadzie mózgi
  • Odpowiedz