Wpis z mikrobloga

Do wpisu z gorących o odsłanianiu ciała. Że 20 lat temu taki nie było. A organizowane miss mokrego podkoszulka i wiele innych takich atrakcji.


@zajzerek: O wow, znalazło się całe 10 k*biet, które brało w czymś takim udział. Przecież to zupełnie nie ta skala co chodzenie w stringach na plaży.

Poza tym teraz laski chodzą topless na plaży, więc co ty tutaj z mokrą koszulką wyjeżdżasz, co to ma udowodnić? XD
  • Odpowiedz
@CamusVevo: Tylko obecnie z innych powodów. Teraz strach komplement powiedzieć bo albo będziesz zgłoszony do HR, albo się będą śmiać z ciebie w necie albo zostaniesz od razu uznany za zboka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Do wpisu z gorących o odsłanianiu ciała. Że 20 lat temu taki nie było


@zajzerek: to znaczy że OP jest najpewniej nastolatkiem, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy.

To dość zabawne, bo dokładnie 20 lat temu byłem w gimnazjum i jak sobie o tym teraz pomyślę to sam jestem w szoku jak się ubierały ówczesne dziewczyny. Mocno umalowane 13-latki z brzuchem na wierzchu, jeansy biodrówki i stringi naciągnięte tak, żeby koniecznie
  • Odpowiedz
@zajzerek: nornlnie na plazach takie organizowali i cale tlumy z dzieciakami to ogladali xP no ale to teraz zyjemy w okropnie obrzysliwych czasach bo geje ubieraja dzieci w tęczowe pasy xP
  • Odpowiedz
Poza tym teraz laski chodzą topless na plaży


@damienbudzik: Teraz? Rozumiem że kiedyś nie chodziły? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykopki ledwo 20 / 30 / 40 lat na tej ziemi są a pozjadali wszystkie rozumy, i chcą decydować co jest gorszące a co nie xD
Jak ktoś myślał że stare pokolenie wymrze i się zmieni coś w Polsce niech straci nadzieję. Młode pokolenie idzie w identyczną konserwę.
  • Odpowiedz
@damienbudzik byłam ostatnio na plaży i żadnej topless chodzącej nie widziałam. Kilka leżało, na brzuchu. A w stringach tez mniejszość latała. Inna sprawa, ze teraz taka moda, ze ciężko kupić kostium, który nie jest mocno wycięty na pośladkach.
  • Odpowiedz