Wpis z mikrobloga

Wrocil chlop po 13h z pracy pot sie z dupy lal taki upal I nawet piwa nie mozna wypic Bo to czwarty dzien trzezwosci I szkoda by zaprzepascic takiego wysilku, najgorzej ze weekend wolny I moge sie ugiac Bo nie Bede mial co robic ehhh dzisiaj pracowalem przy evemcie dlan400 osob na zdjeciu jedna rzeczy co robilem ziemniaczana rosti, dorsz, pire z groszku, I SOS co nie wiem jak przetlumaczyc
Pobierz ojednopiwozadaleko - Wrocil chlop po 13h z pracy pot sie z dupy lal taki upal I nawet...
źródło: IMG_20230908_213851654_HDR
  • 2
@ojednopiwozadaleko: nie pij, jak sobie obiecałeś, że nie będziesz. Jedzenie fajne. I znajdź sobie coś innego zamiast browarka w nagrodę albo dla zabicia czasu, bo zwariujesz, jak sobie będziesz musiał w kółko odmawiać, a nic innego nie będzie miało takiej samej funkcji. Sobie dawałeś piwo jak psu smaczka i się sam wytresowałeś na piwo. Wytresuj się na coś zdrowszego.
@Kj5s6f2dk7s54o: ja juz jestem wariatem take to nie grozi.... Ehh tylko co Tu znalezsc jak nie pije to jest pustka zwlaszcza na dniu wolnym nie mam co ze Soba zrobic NIC mnie nie interesuje, jestem wypalony, zniszczony, od 5 lat 0znajomych I kontsktow towarzysoich a do tego masa problemow