Wpis z mikrobloga

Kiedy czytam podobne komentarze i uświadamiam sobie, że ludzi myślących w ten sposób w Polsce - szczególnie na wsiach - jest dużo, to zaczynam traktować określenie „Fajnopolak” jako komplement…

Nie lubię się tak unosić, bo nikt nie jest idealny i sam święty nie jestem, ale jak można być tak #!$%@? pozbawionym empatii wobec zwierząt jak gość na skrinie? Jak można w ogóle coś takiego napisać i opublikować?

Po przejrzeniu profilu oczywiście typowy konfederata-onuca. Zero zdziwienia… Mogłem się domyślić po „szłeś”.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #psy #zwierzeta
Tywin_Lannister - Kiedy czytam podobne komentarze i uświadamiam sobie, że ludzi myślą...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 55
@Tywin_Lannister: to chyba zaburze Twoje wyobrazenie konfederaty, poniewaz sam na nich glosuje i jak widze psa na lancuchu to mam ochote wlasciciela tak na lancuch dac, albo wsadzic do kojca i niech tam siedzi cale dnie. Problem jest duzy i malo kto chce cos z nim zrobic, wola walic mandaty jak wypuszczasz kota na dwor, bo ten poluje na inne zwierzeta.
@Tywin_Lannister: ego wybujałe w kosmos, mieszczuchu. Oceniasz kogoś bo napisał fakt? Zwierzę to zwierzę idę o zakład że więcej mieszczuchów wywala kotki czy pieski gdy jadą na wakacje, to że piesek ma najlepsze smaczki a kisi się całymi dniami na 20m2 to jak dla mnie większe znęcanie się niz dobicie rannego zwierzęcia.
@Tywin_Lannister: Bo ta niby identyczna mentalność wieś - miasto to mit. Do prowizorycznego zamazania tej różnicy przyczynili się ludzie, którzy wyprowadzili się do pobliskich wioseczek pod miastem i tacy którzy w takim wymieszanym środowisku dojrzewali.

Prawdziwa wieś z dziada pradziada, gdzie nie występuje przepływ ludności, większość nie posiada absolutnie żadnego wykształcenia rządzi się swoimi prawami. Tam się dzieją rzeczy, które dziś są nie do pomyślenia.

Przecież te grzebanie zwierząt żywcem czy