Wpis z mikrobloga

#bluepill - Jego hasłem jest "błoga nieświadomość", do tej kategorii należy większość ludzi w społeczeństwie. Nazywani są "normictwem", co odnosi się do ich homogenizacji i konformizmu (normik konformik). Dobrzy niewolnicy, weseli, oofy doofy, w niewoli są szczęśliwi.

#redpill - jego podstawową emocją jest wściekłość, wyrażana poprzez pisanie hejterskich komentarzy w internecie oraz nienawiść do społeczności LBGTQ i kobiet. Trzon redpillu stanowią incele i przegrywy na wyparciu, które uznają, że sukces lub porażka na rynku matrymonialnym zależą głównie od ilości zarabianych $$$ i prestiżu zawodowego, dlatego starają się gromadzić środki finansowe za wszelką cenę i wchodzić w struktury, które pozwolą im osiągnąć iluzję wyższości nad innymi. Dobrzy niewolnicy, samonakręcające się pajace, sami się zaganiają na plantację.

#blackpill - jego główną emocją jest melancholia i spokój. Postawa blackpillowa przypomina stoicyzm. Osoby zainteresowane blackpillem dzielą się na tzw. przegrywów, czyli mężczyzn którzy z różnych przyczyn izolują się od życia towarzyskiego, oraz tzw. czadów - przystojniaków, którzy będąc obiektem pożądania kobiet i zazdrości mniej urodziwych mężczyzn, szukają przyczyn tych zachowań w surowym determinizmie biologicznym. Słabi niewolnicy, ciężko ich przekonać do bezmyślnego zapierd0lu, duży opór wobec propagandy, chillują sobie, śmieszkują i jedzą pączki #pdk

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Skin-ef - #bluepill - Jego hasłem jest "błoga nieświadomość", do tej kategorii należy...
źródło: IMG_20230621_185002
  • 10
jego podstawową emocją jest wściekłość, wyrażana poprzez pisanie hejterskich komentarzy w internecie oraz nienawiść do społeczności LBGTQ i kobiet.


@Skin-ef: jesteś działaczem lewicowym?
Warto również przytoczyć czołowych reprezentantów powyższych pigułek

Niebieska - Will Smith, Bobert Lewandowy
Czerwona - Andrew Tate, Elliot Rodgers
Czarna - Snoop Dog, prof. B.W. Żółw-Wolniewicz
@chlopgpt: po pierwsze primo - może wiedzą może nie wiedzą, wyciągnąłeś zarzut z tyłka
po drugie primo, "zamilcz zielonko" mówiłem do twojej mamci jak jej przemeblowałem wnętrze tak, że ją na mdłości wzięło z wrażenia. A 9 miesięcy później pojawiłeś się na świecie.