Wpis z mikrobloga

Ostrzegam wszystkich przed @Kami123x
Jeden mirek już go wyjaśnił, dopisuje następne punkty:
1. Jedzenia z mopsu nie chce, bo za długo będzie czekał.
2. Jedzenia od caritasu czy brata Alberta nie chce, bo kościół.
3. Pracy na budowie nie chce, bo nie ma doświadczenia i siły.
4. Praca najlepiej tylko za komputerem, dziwnym trafem nie powiedział co umie przed tym komputerem robić, pewnie tylko czytać wypok.
5. Na czarno, żeby sobie zarobić chociaż na jedzenie nie, bo chce umowę i ubezpieczenie.
6. Nie będzie podchodził do ludzi na ulicy, bo nie chce zebrać, a na wykopie anonimowo to robi cały czas.
7. Jest upośledzony i pokrzywdzony, ale jakoś cały czas potrafi odpyskowywać na niewygodne odpowiedzi.
8. Olewa Mirków oferujących mu pracę, bo on chce na miejscu.
9. Jedyne co chce, to przelew blik chociaż 1zl.

Każdy kto przelewa mu jakiekolwiek pieniądze jest głupi i przyczynia się do tego, że nierób dalej będzie nierobem. Chłop nawet się nie zweryfikował, bo zdjęcia okna z noclegowni każdy przechodzący obok może sobie zrobić.
Wydrukować kartkę z noclegowni i wypisać dane też każdy umie.

#bezdomnosc #scam #oszustwo #bekazpodludzi
  • 170
  • Odpowiedz
@ak44 Kurcze szkoda, bo jakby była umysłowa, to sam bym się poważnie nad nią zastanowił, bo od czasu zawału wypadałoby wreszcie ruszyć dupę.

PS Szanuje, że nawet takiemu kolesiowi, który co kilka godzin wrzuca zebry proponowałałes robotę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hacerking: oferowałem czy nie, chciałem wiedzieć co potrafi. Przejrzałem cały wpis, dowiedziałem się że jedyne co potrafi to obrażać innych. Niech zdycha z takim podejściem. Wcale mi go nie żal.
  • Odpowiedz
@PucamIzMercedesa: no wlasnie nie zatrudniają bo nie chcą problemów i "nie mają specjalnych warunków dla takiego prwcownika". Jak jest napisane w takim orzeczeniu ze ktos musi miec spokojną pracę to nie przyjmą bo wszędzie w pracach jest napięta atmosfera i chaos i nie mogą zagwarantowac spokoju
  • Odpowiedz
@ak44 Najgorsze jest to, że jakby chociaż miał rentę jak ja i normalnie się do innych odzywał, to człowiek inaczej by na to patrzył, a tu pismo z 2011 i chamstwo xD
  • Odpowiedz
ale ja naprawdę jestem w czarnej dupie


@Kami123x: problem w tym, że zacząłeś w niej się urządzać. Ja rozumiem, że sytuacja jest depresyjna, może masz niemoc, ale żeby wyjść z tego trzeba chcieć.
Szczerze życzę Ci powodzenia: głównie zdrowia (które pewnie łatwo pogorszyć w Twojej sytuacji) i odbicia się od dna.
  • Odpowiedz