Wpis z mikrobloga

Życie nadmorskie jest cudowne poczułam jak to jest być pełnowartościowym człowiekiem rzecz Niesamowita randomowe ludzie są mili, każdy ma w ciebie #!$%@? i w to co robisz, jestem zawsze wyspana spiąć 5h gdy normalnie po 12 się nie wysypiam, nie mam problemu ze zaspie budzik mnie budzi normalnie, jestem samowystarczalna umiem sama podróżować, zwiedzać jak i stawiać się w pracy, rozmawiać z randomowymi ludźmi, samotność której zawsze się tak bałam okazała się bardzo fajna o ile doświadczam jej gdziekolwiek indziej niż w mojej #!$%@? zabitej dechami norze. Wgl jak tu jestem to mam wrażenie jakbym zostaławila cały balans życiowy bagaż, problemy, #!$%@? psyche w swoim bagnie a tutaj mogę wszystko zupełnie inne spostrzeżenie na życie chce się wstawać z łóżka energię mam że aż odcisków sobie narobiłam do chodzenia tyle doświadczyłam pozytywnych emocji przez ostatnie dwa, trzy dni co przez ostatnie lata nie doświadczyłam. Czuję się jak człowiek normalny, rozumny, odpowiedzialny niesamowite można zacząć żyć że świeża karta ale z czasem ta karta też się zapisze i tak w nieskończoność nie mogę uciekać bo w końcu zabraknie mi miejscowości.

Wgl to bardzo dużo do myślenia dał mi mój w sumie pierwszy samotny wyjazd dalej niż 50km od komina. Też są wyciągnięte wnioski i obserwacje
1. Powinnam się wyprowadzić od starych i to najlepiej możliwe jak najdalej dla spokoju psychicznego i podniesienia własnej wartości
2. Nie muszę kurczowo trzymać się swojej nory ponieważ to dosyć destruktywne.
3. Więcej wiary w swoje umiejętności i sobie samego
4. Moi starzy są toksyczni, podcinają mi skrzydła, trzymają pod kloszem i traktują jak upośledzone dziecko mające 5lat i mam im to za złe przez co moja psycha tylko się pogarsza (nie chce problemów psychicznych zwalać na kogoś coś ale jak sami wiecie jak się przebywa z kimś to się nasiaka nim)
5. Może warto częściej wyjeżdżać samemu
6. Może warto znaleźć szukać pracy w przyszlosci na drugim końcu państwa bądź za granicą, (samotny wyjazd za granicę do pracy też jest nie złym wyzwaniem dla mnie) dla nowych doświadczeń
7. Warto próbować nowych rzeczy stawiać czoła lękom pracować nad sobą, zamykając się w sobie traci się wszystko tak naprawdę co wkoło czeka ciekawego nieznanego
8. Mogę być dumna z siebie że pojechałam, nie zrezygnowałam a miał a kilka okazji, dla sobie radę w każdej sytuacji jaka napotkałam
9. Myślę że wpłynęło to pozytywnie na moją samoocenę (ciekawe na jak długo ale zawsze coś)

Dla ciebie może to być nic ale dla karła jest to wielki sukces

Wszystko spoko tylko jak pomyślę że jutro mam wracać znowu do swojej nory zabitej dechami #!$%@? bagna to mi się znów wszystkiego odechciewa i tylko płakać się chce

#depresja #terapia #terapeuta #psychiatria#psychologia #fobiaspoleczna #zaburzeniaosobowosci #zaburzenialekowe #wyjazd #podrozujzwykopem #podroze #pomorze #sukces #chwalesie #osiagniecia
  • 4
  • 0
@N0vember co ja im zrobię oni są zapatrzeni w swoje odrealnione rację i myślą tylko o swojej wygodzie
Np wola mnie nigdzie nie wypuszczać niż się denerwować /martwić że coś mi się stanie
Czaisz że to prowadzi do kalectwa później dla takiej osoby