Wpis z mikrobloga

haha tak wiem co tu się dzieje w związku z tą grą ale jest tyle samo hejterow co i zwolennikow :)


@mohawk: Zawsze tak jest gdy gigantyczne studio wydaje niedopracowaną grę. Cyberpunk był też świetnym tego przykładem. Ktoś wrzucał nagranie masy błędów i tego jak redzi obiecywali coś, czego nie dostarczyli a inny go wyzywał, że wszystko działa super świetnie i kochana gra. To samo jest ze starfieldem ta gra powinna
@Szinako normiki zniszczyły rynek gier, wielu osobom nie przeszkadza 30 fps bo ich nigdy nie było stać na porządny komputer z 60 albo 144 aby to doświadczyć. Później wychodzi potężny Todd howard i pluje amerykańskim normikom w twarz mówiąc it just works. Później siedzisz na nexus mod jeden dzień żeby ta gra odpaliła sensownie, bo każdy broni bugthesde za robienie niedopracowanych gier, ale wspierających mod community XD
Ogólnie nie rozumiem jaki tam
Później wychodzi potężny Todd howard i pluje amerykańskim normikom w twarz mówiąc it just works. Później siedzisz na nexus mod jeden dzień żeby ta gra odpaliła sensownie, bo każdy broni bugthesde za robienie niedopracowanych gier


@paluszki_rybne: Szczerze to pobrałem testowo starfielda. Uruchomiłem poustawiałem i gdy zobaczyłem że nie jestem w stanie utrzymać 60 fps nawet na 1080p na najniższych możliwych detalach, przy których gra wygląda dosłownie jak mass effect.To grę usunąłem