Wpis z mikrobloga

@BayzedMan Dajesz mnie na czarna listę pozniej cos piszesz i znowu na czarna i ja mam z tobą prowadzić konwersację ? Co do rakiet to spadły ale Ukraińskie zabijając dwóch Polaków. I zapamiętaj sobie ani rusek ani ukrainiec nie jest i nie bedzie moim bratem ( )
: Dobrze ze nasi bracia rosjanie nie groza polsce wojna i nie strzelaja w nas rakietami, super miec takiego sasaida


@BayzedMan: Ale o Rosji nikt nigdy nie mówił że to nasi bracia i tu leży największy problem.

Aha i gdzie byles rusku, gdzie rosja odciela Polske od gazu, szantazujac nas caly czas?


@BayzedMan: Pewnie już zapomniałeś, bo to u was typowe, ale weź mi przypomnij który wschodni sąsiad Polski zablokował
Dajesz mnie na czarna listę pozniej cos piszesz i znowu na czarna i ja mam z tobą prowadzić konwersację ? Co do rakiet to spadły ale Ukraińskie zabijając dwóch Polaków. I zapamiętaj sobie ani rusek ani ukrainiec nie jest i nie bedzie moim bratem ( )


@BezczelnyHusarz: A ustaliliscie juz wersje odnosnie drona w rumunii? Pewnie zelenski nim kierowal z ruskiego lotniska nie? xD

Ale o
szybka zmiana tematu podoba mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) turbo #!$%@? mam o tym dronie bo idąc twoim tokiem myślenia NATO ma wypowiedzieć wojne rosji ? Czyli Ukrainie też skoro ich rakieta spadła i zabiła Polaków ?


@BezczelnyHusarz: Nigdy nie pisalem o zadnej wojnie, nato moglaby dac ukrainie atacms za to, to ruscy by sie obsrali na fioletowo.
Ja widzę że bawisz się w takiego podolaka ton wypowiedzi ten sam. Jeszcze dodaj po co Polska kupuje i zamawia ten cały sprzęt dla siebie niech wszystko na Ukraine idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BezczelnyHusarz: Tak, niech NATO wesprze Ukraine lepszym sprzetem, jaki widzisz w tym problem? Bo moze rosja przegrac? I bardzo dobrze, niech przegrywa.

Dajesz mnie na czarna listę pozniej cos piszesz i znowu na
@BayzedMan: Skoro mówisz o 3 ruskich rakietach to zapomniałeś o balonie którego nasza armia nie mogła znaleźć i prosili obywateli więc jaki to może być niewygodny dla mnie temat ? W którym miejscu twojego rozumowania to dla mnie temat który chce przemilczeć ? A co do dawania Ukrainie to ani ona nie jest w NATO ani w UE i dłuuugo nie będzie skoro ukrainski MON dalej potrafi robić wały jak i