Wpis z mikrobloga

@Kami123x: uwaga podaje rozwiazanie dzięki któremu za kilka tygodni nie będziesz musiał prosic o zupę. Wpisujesz w google "kalendarz zbiorów" (późno się zabrałeś ale może znajdą się jakieś winogrona albo jabłka), następnie szukasz na Facebooku ogłoszeń (jest ich masa) pracujesz tak 2 tygodnie (kase dostajesz do ręki już od 1 dnia więc żadnego głodowania), zeby cie nie okradli na noclegowni to wsadzasz na darmowe konto w banku (kazdy bank ma obowiązek
@Docent_Jan_Mula: na 100%. Znam to miasto jak własną kieszeń na okolicznych wioskach pracy w opór moja dziewczyna potrafiła w ciągu dnia wyrobić 500pln zbierając truskawki (a to było już ładnych kilka lat temu), ja mając do tego 2 lewe ręce na spokojnie robiłem 250 dziennie co przy koszcie najtańszego pokoju (500-800pln) pozwala uzbierać na wynajem w tydzień. Nie mówiąc juz o organizowanych wyjazdach np na jabłka czy winogrona (wczoraj widziałem na
@Docent_Jan_Mula: coś pisał o rodzicach alkoholikach, o ile to prawda, to rzeczywiście może być cofnięty. On powinien się do mopsu zgłosić, jakiejś fundacji, świeckiej czy przykościelnej, żeby jacyś ludzie ogarniający się nim zajęli i mówili mu krok po kroku co ma robić w życiu.
Orzeczenie o niepełnosprawności i cieciowanie na ochronie na wejściu do jakiegoś januszexu, na głowę nie pada, ciepło, i kasy trochę by przytulił.
@Kami123x: Pomoc na zagospodarowanie jest wypłacana jednorazowo, nie później niż do ukończenia przez osobę usamodzielnianą 26. roku życia, w wysokości nie niższej niż 1 782 zł, a w przypadku osoby legitymującej się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności w wysokości nie niższej niż 3 563 zł. apropo bidula to był twój wybór takiego życia było te 1700 przeznaczyć na wynajem i do pracy łapki bozia dała :D
@Kami123x: Ale miałeś szanse na normalne życie jednak go nie chciałeś i nadal nie chcesz i jesteś jednym z przykładów dla których nigdy nie daje nawet złotówki żebrakowi. Gdyż mogłeś zmienić swoje życie. Ludzie wy go tylko krzywdzicie dając mu kasę zacytuje klasyka głód najbardziej motywuje do pracy, jednak taka osoba jak ty nie ma wstydu i znajdziesz sposób na przetrwanie bez pracy. Co można robić nie mając nic przez cały