Wpis z mikrobloga

#famemma Karta walk dosc mierna. Mam wrazenie, ze teraz dobieraja zawodnikow losowo

Jozwiak - Boxdel: Srednio interesujaca walka, jesli nie bedzie dymow na konfie to #!$%@?

Wiewior - Alberto: Zestawienie z dupy, brak jakiegokolwiek spiecia, 3 walka Alberto juz

Polak - Tancula: Smiec polak nie powinien juz dostac walki w Fame i powinien #!$%@? do prime czy mma vip. Probuje cos na sile dymic

Xayoo - Rafonix: Nie jestem targetem tej walki, bo nie siedze na Twitchach itp. Ale zasiegowo wydaje sie byc okej. Przyciagnie duzo osob.

Brylantyka - Fagata: Wiadomo, targetem sa Julki z twittera

Daro - Lisek oraz Mandzio - Karolek: Tutaj moga byc fajne wymiane slowne i dymienie. Tymbardziej, ze Ci drudzy sa toksyczni i falszywi

Sutanator - Zabielski: Licze tutaj na cos ciekawego ze strony sutanatora

Co do reszty walk, to nic mi nie przychodzi do glowy, bo albo nie znam albo nie znam relacji zawodnikow
  • 2
@ElementalX7: prawda jest taka, że w tym fame #nikogo opinia wykopków, że chcą dymów. Fame to już tak wielkie przedsięwzięcie, że oni kalkulują jak zwiększać zyski, dlatego mamy za chwilę fame Friday, które pomimo jak sam napisałeś karta walk jest średnia, ale fani i środowiska tych ludzi zrobią ppv i chajs dla fame. Oni chcą maksymalizować zyski a nie nadziewać się na jakieś problemy ze względu na dymy.