Wpis z mikrobloga

Żyje. Czytam sobie komentarze osób które nic nie wiedzą a komentują. Nie wiedzą że codziennie czy zima czy słońce na dworze siedzę. Ostatnio tak padał mocno deszcz że miałem całe ciuchy mokre.
Kazda złotówka się liczy. Np za 7 zł mam zupę 452488535 (blik)
  • 28
  • Odpowiedz
  • 145
@Kami123x: nic nie wiemy a ty nic nam nie mówisz tylko dawać kasę i 452488535 (blik). Piszesz w taki sposób jakby ci się te wszystkie pieniądze należały, bo masz problemy
  • Odpowiedz
@Kami123x: Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie jestem jedyną osobą, która proponowała Ci pracę i dach nad głową. Dlaczego na takie posty nie odpowiadasz? Dlaczego nie odpisujesz na wiadomości prywatne? Jesteś zainteresowany tylko pieniędzmi w zamian za ckliwą historię bez żadnego potwierdzenia. Temu panu już podziękujemy.
  • Odpowiedz
@Mes_Que: Pomoc na budowie na 3/4 etatu z możliwością zakwaterowania w mieszkaniu pracowniczym. Milionów nie zarobi, ale lepszy rydz niż nic i dach nad głową zamiast noclegowni z menelami.
  • Odpowiedz
Poza tym znam kilku nierobów, nawet w swoijej rodzinie którzy zrzucają wine za swój stan rzeczy na wszystko, tylko nie na swoje nieróbstwo. Najwazniejsze to nie przyznać się do tego ze nie chce się pracowac. Niestety takich jak ty @Kami123x jest masa i nie jestes wyjątkiem, chociaż nie znam twojej sytuacji
  • Odpowiedz