Wpis z mikrobloga

Anon 25 Warszawa

Zgłoszenie bb663d24287b2fc0 z dnia 2023-09-05 11:37:05

Imię: Anon
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Inteligentnym, wykształconym i dobrym facetem ;) Zawsze dotrzymuję danego słowa. Dziewczyny mówią mi, że na takie tematy jak ze mną to z nikim nie rozmawiały. Szczery, bezpośredni i otwarty. Nie ma dla mnie tematów tabu, ale jeżeli dla Ciebie są, szanuję to, nic na siłę.

Wygląd
Myślę, że wyglądam po prostu normalnie. 175 cm, lekka nadwaga nad którą pracuję, niebieskie oczy, ciemne włosy.

Zainteresowania
Szeroko pojęte tematy naukowe. Mam ścisły umysł. Jeżeli masz podobne zainteresowania na pewno nie będziemy się nudzić ;)

Czego oczekuję?
Chciałbym się przede wszystkim zaprzyjaźnić, zbudować więź intelektualną i emocjonalną. Chciałbym, żebyśmy najpierw zostali po prostu przyjaciółmi a dopiero potem zdecydowali czy chcemy być ze sobą w związku czy nie. Chciałbym abyśmy w związku byli dla siebie wsparciem, szczerość i zaufanie są dla mnie najważniejsze

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Spokojnie w domu, może jakiś spacer, raczej bez szaleństw.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
W przyszłości chciałbym wziąć ślub oraz mieć dzieci. Nie piję, nie palę, nie toleruję palaczy.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 1
  • Odpowiedz