Wpis z mikrobloga

@raphau: ludzie którzy do kraju jezdza tylko na wakacje płacą w nim wiecej podatków niż samotne matki, studenci czy bezrobotni - ja jestem za odebraniem tym grupom prawa głosu, mam nadzieję że ty również.
Nikt głosowanie sobie dupy nie zawraca, jeśli nie planuje powrotu do kraju.


@adrekw13: oj ty naiwny. Obejrzyj sobie dostępne na YT wywiady z ludźmi głosującymi w Kanadzie/USA. Ludzie, którzy uciekli za komuny i którzy może raz w roku do Polski przyjeżdżają na urlop. A nawet pytani, czy mają zamiar wracać mówili "nie, po co, przecież tu mieszkam".
Jak nie głosując w wyborach mieliby sobie stworzyć dobre warunki do powrotu do kraju? Nikt głosowanie sobie dupy nie zawraca, jeśli nie planuje powrotu do kraju.


@adrekw13: Powiedz to Polonii w USA, która ogląda głównie TVP Polonia (ha tfu) i myśli jak to dobrze za "rządów" pis jest dobrze. Zresztą większość tam to stanowią góraliki, którzy i tak by za tą gówno partią głosowali.
@TwojHimars: O wyborach wiadomo na parę miesięcy przed, tak samo jak w Polsce podróżujesz to bierzesz zaświadczenie, że będziesz głosował w innym lokalu wyborczym, to można to też zrobić za granicą.
Mój pomysł nie wyklucza głosowania za granicą, ale tylko brak możliwości głosowania dla ludzi, którzy w Polsce nie mieszkają na stałe.
@raphau: czemu?? Mieszkam w anglii i przeciez tu jest antypis w huuj ale co najlepsze przeciez wladza i tak utrudnia nam.glosowanie jak sie tylko da. Np glosowac moxemy tylko za okazaniem dowodu, ktory dla wielu po prostu juz jest po dacie waznosci.
Pis wygra tak czy inaczej przeciez znalezli sobie ukraincow juz dzis sa ludzie ktorzy da wysylani do ukrainy zeby glosy zbierac. #!$%@? #!$%@? pisowskie jak ja ich nienawidze