Wpis z mikrobloga

@niedorzecznybubr: Nie możesz ryzykować życiem jednego ciała tylko po to, żeby urodziło się drugie. To nie twój problem i nie twój ból. Wygodna z ciebie istota, jakbyś mógł to decydowałbyś o wyborach w Ameryce bo fajnie się wypowiedzieć ale jest bezpiecznie, bo nie masz z tego konsekwnecji.
A co do drugiego to oczywiście, że mam coś przeciwko. Tylko nie wiem dlaczego porównujesz parotygodniowy płód do kogoś, kto urodziny ma dawno za
Nie możesz ryzykować życiem jednego ciała tylko po to, żeby urodziło się drugie.


@Festiwal_Panczy: nie mówię o sytuacjach typu zagrożenie zdrowia i życia, tylko o aborcji na życzenie.

To nie jest i nigdy nie będzie to samo, to oczywiste


Oczywiste jest to, że popełniasz błąd przedstawiając to jako obiektywny fakt. Równie dobrze można uznawać, że jedno i drugie to człowiek a zatem należy im sie taka sama ochrona życia.
Dlatego nie ide na wybory. A tak serio to nie ma na kogo głosować.Jedyny argument ludzi typu jak każdy tak powie to nic sie nie zmieni jest jakiś chory. Mam głosować żeby się zmieniło na gorsze lub na takie co dla mnie jest gorsze? Jeśli nie ma partii która coś zmieni to co ma sie zmienić. Mentalu i ludzi itak nie da się zmienić więc zostaje zmieniać samego siebie a cały świat
Nikt głosowanie sobie dupy nie zawraca, jeśli nie planuje powrotu do kraju


@adrekw13: Całe pokolenia Dżonów z Szikago którzy wyemigrowali 40 lat i już ledwo dukają po polsku zapewne się z Tobą zgodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@raphau: powszechne prawo wyborcze to najwiekszy scam 20 wieku. Glosowac powinni ludzie którzy zapisali się do armii, przynajmniej rezerwy, posiadaja nieruchomosc na terenie panstwa oraz bilans ich podatkow i wyplat jest dodatni. Przeciez to jest chore ze głosować moze kazdy, ale to jest celowe zeby wlasnie głosowali debile
tak samo emeryci


@Czerwone_Stringi: obczaj to, że wśród emerytów jest najniższe poparcie dla k0nfabulatów ze względu na ich hipotetyczne obcinanie emerytur. Czyli emeryci trafnie diagnozują kto może im zapewnić lepszy byt. Wśród młodych natomiast k0nfabulacja notuje rekordy. Młodzi regularnie jątrzą na ucisk fiskalny, biurokrację etc. Rzeczywistość jest jednak taka, że wielu z nich ma statusy ucznia/studenta czyli zniżki na chociażby transport publiczny, mają zerowy pit do 26 roku życia, mają 2%
@raphau: Moim zdaniem powinni mieć możliwość oddania głosu tylko w Polsce, po to by widzieć jak ten kraj się zmienił. Setki lat temu szlachta zjeżdżała się z całego kraju na głosowanie dziś koszt przyjazdu z takiego usa do polski jest podobny.