Wpis z mikrobloga

@raphau: ale jak to sobie wyobrażasz? Ktoś będzie naginać 2000 km na jakieś ćwiczenia, a ktoś inny z Polski 20 km? Kto za to zapłaci?
Poza tym spójrz na to inaczej. Polacy po wielu latach mają w końcu swój kraj. To właśnie Polacy w Polsce są na uprzywilejowanej pozycji, bo są u siebie. Pytanie dlaczego inni wyjeżdżają. Bo są zdrajcami? Nie. Z biedy. Bo państwo polskie nie potrafi zadbać o podstawowe
  • 0
to ja też dodam do listy życzeń - lewaki też nie powinny głosować bo jakim prawem głosują za rozdzwaniam nie swoich pieniędzy ;)

@anakhin: Chyba chodzi ci o osoby które nie płacą podatków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeśli płacisz podatki to są to też Twoje pieniądze
prawaki też nie powinny głosować bo dlaczego mają decydować o tym co kobieta zrobi ze swoim ciałem i niechcianą ciążą


@Festiwal_Panczy: bez sensu. Równie dobrze mógłbyś spytać dlaczego nie-naziści mają decydować o tym, co naziści zrobią z żydem? Przecież w aborcji nie chodzi o decydowanie o "swoim ciele" tylko o zabicie dziecka/człowieka/płodu. Jeżeli ktoś to uważa za pełnoprawne morderstwo to jak ma przechodzić obok tego obojętnie?
Nikt głosowanie sobie dupy nie zawraca, jeśli nie planuje powrotu do kraju.


@adrekw13:

W poprzednich wyborach parlamentarnych do głosowania uprawnionych było prawie 350 tysięcy osób przebywających za granicą. Ostatecznie zagłosowało 314 tysięcy, czyli prawie 90 procent. Te głosy Polonii stanowiły aż jedną czwartą wszystkich głosów oddanych na warszawskie listy.


Czy aż 90% Polaków mieszkających za granicą chce wrócić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niedorzecznybubr: Ktoś, czyli masz na myśli mężczyznę? To nie jego ciało, nie ma prawa decydować o tym co będzie się działo. Tu nie ma filozofii. A jeśli uważasz, że usunięcie wadliwego płodu to morderstwo to nie uprawiaj seksu, żeby nie musieć tego przypadkiem przeżywać, proste:)
To nie jego ciało, nie ma prawa decydować o tym co będzie się działo. Tu nie ma filozofii.


@Festiwal_Panczy: Tak samo jak ciało dziecka nie jest ciałem kobiety. Nie ma prawa postanowić go zamordować dla własnej wygody.

A jeśli uważasz, że usunięcie wadliwego płodu to morderstwo to nie uprawiaj seksu, żeby nie musieć tego przypadkiem przeżywać


Czyli rozumiem, że nie masz nic przeciwko mordowaniu żydów, bo przecież nikt nie zmusza cię