Wpis z mikrobloga

@officer_K

>Polecam poszukać jakie uczelnie skończyła


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: nie mam pojęcia kim jest ta Pani i ogólnie mam to w dupie ale takie słowa od konfiarza, którego "szefem" jest krzysio "wieczny student" bosak mnie niezmiernie bawią xD


Tylko, że ja jej nie deprecjonuję!!!
XD. Nawet nie zainteresowałeś się tematem zwykły wykopku.
Ona serio dobre uczelnie skończyła nie to co Bosak. Stąd jej wygadanie. Dostanie się na takie uczelnie to hmmm ... nazwanie
Nawet nie zainteresowałeś się tematem zwykły wykopku.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: odpisałem na post kandydata do Sejmu z ramienia najbardziej p***********j partii jaka istnieje na polskiej scenie politycznej, który robi z siebie skończonego pajaca w Internecie, bo celuje w elektorat gimbusów. Nie wspominając już o byciu takim "ideowcem", że nie przeszkadzają mu spady z pisu wysoko na listach. Dlaczego miałbym interesować się tym tematem ponad to co przedstawiłeś we wpisie?
@officer_K

>Nawet nie zainteresowałeś się tematem zwykły wykopku.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: odpisałem na post kandydata do Sejmu z ramienia najbardziej p***********j partii jaka istnieje na polskiej scenie politycznej, który robi z siebie skończonego pajaca w Internecie, bo celuje w elektorat gimbusów. Nie wspominając już o byciu takim "ideowcem", że nie przeszkadzają mu spady z pisu wysoko na listach Dlaczego miałbym interesować się tym tematem ponad to co przedstawiłeś we wpisie?


Bo (rób screena)
@Deska_o0

>a mam pytanie: czemu kandydujesz z partii proruskich zdrajców?


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: dlaczego pomijasz tak istotne pytania? masz jeszcze jakieś resztki poczucia wstydu i głupio ci się odnieść?


Widzę jak jest nacechowane i odpowiadanie 2137 raz na te/to samo pytanie jest męczące.

O braunie się rozpisywałem że taki z niego rusofil jak Ukrainofil. A Korwin ma swoje starcze racje i się nie do końca z nim zgadzam.