Wpis z mikrobloga

Ta Pani ma chyba 29 lat

Polecam poszukać jakie uczelnie skończyła Ta Pani i czego te uczelnie uczą. Oraz czyją córką jest. Przepiękny będzie następny sejm.


Tak!!! Ta Pani startuje z Łodzi tak samo jak ja!


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: A opowiedz o sobie.
Jakie szkoły ukończyłeś?
Jakie masz doświadczenie zawodowe?
@loczyn

>Ta Pani ma chyba 29 lat

>Polecam poszukać jakie uczelnie skończyła Ta Pani i czego te uczelnie uczą. Oraz czyją córką jest. Przepiękny będzie następny sejm.

>

>Tak!!! Ta Pani startuje z Łodzi tak samo jak ja!


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: A opowiedz o sobie.

Jakie szkoły ukończyłeś?

Jakie masz doświadczenie zawodowe?


Poszukałeś co studiowała i gdzie? Czy wpadłeś w wir komentowania bez zapoznania się z materiałem źródłowym?
Gdzie ja tam ją krytykuję?
Bo (rób screena) Ta Pani będzie w przyszłości bardzo ważną osobą po postępowej stronie sceny politycznej. To jest DonaldnTusk+ w sukni (na pewno nie w spódniczce!!!) tylko, że na sterydach i mefedronie (wyolbrzymienie).


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: czyli jeszcze polska nie jest stracona?
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: ale w tym co piszesz nie ma kompletnie logiki. Przypieprzasz się do osoby która jest 3 garniturem partyjnym i sama nie może stanowić programu. Wiadomo, że będzie mówiła ogólnikami.

Weźmy natomiast kogoś z twojej partii. Jak tu jest 3 garnitur to dla przeciwwagi weźmy prezesa Mentzena. Wasz prezes w sposób tchórzliwy nie chciał odpowiedzieć na pytanie o wyjście Polski z Unii Europejskiej. Pytanie było proste, przejrzyste a dla Polaków jest