Wpis z mikrobloga

Pamiętacie Ukrainke, która na początku wojny wrzucała filmiki rannych i nie żywych żołnierzy ? Jak płakała że nie mają prądu i wodę pozyskiwali topiąc śnieg ? Nie ? Dziś to już historia ... kariera influencerki na Instagramie, współpracę i z tego co widzę aktualnie mieszka w Hiszpanii.... a o wojnie zero śladu na jej profilu. ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe co za bolec ja wybawił z pod opresji wroga ?

#ukraina #wojna
Pobierz thebestisyettocome - Pamiętacie Ukrainke, która na początku wojny wrzucała filmiki ra...
źródło: temp_file2264861207503034132
  • 51
@Notes: To zdecydujcie się w końcu, raz piszecie że cała Ukraina objęta wojną cały czas komunikaty o nalotach, a kiedy indziej że przecież to normalne że ludzie w Kijowie i tak dalej chodzą sobie do restauracji, klubów i żyją normalnie bo przecież wojna jest daleko tylko na wschodnim froncie.
@maad: Strefa wojny obejmuje ledwo 1/4 terytorium ukrainy. Ludzie tam żyją w miare normalnie i nie muszą świecić dupami na socjalmediach lub lansować się wojną by im przybyło parę zer na koncie. Każdą inną labadziarą pogardzicie, no ale że akurat ta jest z ukrainy, to nie xDDDD

Najlepiej nich wszyscy 'polepszą byt swojego życia' i stamtąd #!$%@?ą xD Socialmedia i ogólnie media zrobiły wam sieczkę z mózgów.
Strefa wojny obejmuje ledwo 1/4 terytorium ukrainy


@eeehhh: W lipcu miałeś bombardowanie Lwowa, sporo ofiar cywilnych. Chyba, że Lwów się nie liczy i mówisz o terenach bardziej na zachód xD

no ale że akurat ta jest z ukrainy, to nie


@eeehhh: To nie ma nic do rzeczy. Nikt nie chciałby żyć w kraju gdzie alarmy przeciwlotnicze i obawa o swoje życie to codzienność
@maad: No i co to ma do rzeczy, zgodnie z twoją logiką wszyscy powinni #!$%@?ć z kraju, nawet z tamtych rejonów gdzie komuś dron na głowę spadnie. Powiem więcej - taka postawa to wręcz naplucie w twarz tym, co zostali w domach i ciągle zapewniają funkcjonowanie kraju. Bo przecież powinni świecić dupami na instusiu i brać wszystkich na litość, że mają wojnę w kraju.
@Notes: Mało wiesz o życiu, to nie ilość obserwujących mówi jakim jesteś influenserem, to zależy od niszy.
Ja mam w rodzinie elektryka, który ma konto na instagramie i ma niecałe 40k SUBÓW.

Ma więcej współprac niż influenserki modowe po 300-400k subów.
wszyscy powinni #!$%@?ć z kraju


@eeehhh: Dokładnie to mam na myśli. Wolę zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie niż słuchać #!$%@? o patriotyzmie i dostać zbłąkanym odłamkiem w łeb

No chyba, że jesteś mężczyzną


@Abu_Hajaar: To akurat jest #!$%@?
szkoda czasu bo życie ma się jedno i trzeba brać pełnymi garściami.


@Notes: założę się że każdy z tych martwych i rannych żołnierzy chciałby teraz żyć tak jak ona, ale nie dano im takiego wyboru