Wpis z mikrobloga

Pamiętacie Ukrainke, która na początku wojny wrzucała filmiki rannych i nie żywych żołnierzy ? Jak płakała że nie mają prądu i wodę pozyskiwali topiąc śnieg ? Nie ? Dziś to już historia ... kariera influencerki na Instagramie, współpracę i z tego co widzę aktualnie mieszka w Hiszpanii.... a o wojnie zero śladu na jej profilu. ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe co za bolec ja wybawił z pod opresji wroga ?

#ukraina #wojna
Pobierz thebestisyettocome - Pamiętacie Ukrainke, która na początku wojny wrzucała filmiki ra...
źródło: temp_file2264861207503034132
  • 51
Wolę zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie niż słuchać #!$%@? o patriotyzmie


@maad: Uuuuu pachnie onucą. Oni przecież walczą za naszą galaktykę. To źle że pochwalasz uciekinierów.
Szkoda, że dla chuopa społeczeństwo nie daje takiej szansy


@vorio: Ktoś musi wybić orków, lepiej żeby to robili Ukraińcy niż my.

wciaz lepiej niz typowy ukrainiec w jej wieku zmuszony do walki


@TurboDynamo: To kto ma wg Ciebie bronić jego kraju? Ochotników zawsze jest za mało, a żołnierze armii zawodowej albo zginęli/są ranni albo ze względu na posiadane doświadczenie szkolą rezerwistów.
@thebestisyettocome: Jeżeli ktoś może mieć pretensje do tych dziewczyn, to tylko ukraińscy chłopcy, którzy biorą udział w wojnie.

Z czasem pojawią się historie jak to ci, których na Ukrainie nie było w czasie wojny, wspierali całym sercem i kapitałem wysiłek wojenny, a tak naprawdę nie specjalnie ich sprawa Ukrainy nie interesuje.

Debile i pantoflarze będą łykać bajki i chwalić te dziewczyny pod niebiosa.
No chyba, że jesteś mężczyzną wtedy twoim honorem jest wpaść na mine i skończyć jako kaleka


@Abu_Hajaar: no ale to co ona ma z tym wspolnego, ze jest takie prawo? przeciez to nie ona wymyslla wiec dlaczego trzeba po niej hejtowac?

@kodecss no ja sie zgodze i bardzo rozumiem branze socialmediow i mam jako taie pojecie i wrecz uwazam, ze wiekszosc wykopkow to ignoranci bo nie doceniaja jaki potencjal jest w