Wpis z mikrobloga

Pamiętacie Ukrainke, która na początku wojny wrzucała filmiki rannych i nie żywych żołnierzy ? Jak płakała że nie mają prądu i wodę pozyskiwali topiąc śnieg ? Nie ? Dziś to już historia ... kariera influencerki na Instagramie, współpracę i z tego co widzę aktualnie mieszka w Hiszpanii.... a o wojnie zero śladu na jej profilu. ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe co za bolec ja wybawił z pod opresji wroga ?

#ukraina #wojna
Pobierz thebestisyettocome - Pamiętacie Ukrainke, która na początku wojny wrzucała filmiki ra...
źródło: temp_file2264861207503034132
  • 51
@thebestisyettocome: też ją wtedy zafollowowałam. To ta dziewczyna, co nagrywała, jak wojska jej matkę zabijają. Obserwowałam, co się u niej dzieje, spodziewałam się jakiejś traumy, a ona dość szybko zaczęła wrzucać typowo influencerski content (pełno fotek w bikini, wajkacje, relacje z zakupów) - może bycie influencerem to metoda na traumę? xd
@thebestisyettocome przecież ona nawet nie ma 100k obserwujących XD jaka influencerka? O czym ty typie piszesz?
Dostała szanse wyjechać to chyba głupi by nie skorzystał?
Co miała robić? Nasłuchiwać rosyjskich komunikatów o nalotach i przemieszczać się w strefy ostrzału żeby jakiś randomowy spierdox z wypoku był zadowolony z jej poczynań?
Trauma po śmierci? Jeden będzie przeżywał smierć bliskich przez pół życia i marnował czas pogrążając się w dołku a inny szybko dojdzie
@thebestisyettocome po mojemu szukała klepania po ramieniu plus obserwujących. Z drugiej strony za plecami miała świadomość, że jej kraj jest skorumpowany i wyższe głowy trzepią spory hajs na tej wojnie więc nie chciała czekać, aż pocisk trafi w jej sypialnie i postanowiła zająć sie normalnym życiem. Jej chłop poszedł na mięso armatnie i tyle.