Wpis z mikrobloga

@niedorzecznybubr: pod względem quest building nie ma nic za oblivionem. Wiedźmin jest gdzieś daleko. Oblivion to moja ulubiona gra na świecie ib gra z która spędziłem najwięcej czasu w życiu. Mimo że nie miałem dodatku shivering Isles. Poprostu top Fantasy RPG. Szkoda że potem gra przestawała być grywalna przez level scalling.
  • Odpowiedz
ale co bylo takiego innego w porownaniu do fallouta 3, new vegas, obliviona czy morrowinda?


@SmugglerFan performence wizualny w Skyrim a w Morrowindzie i Oblivionie to niebo i ziema. Skyrim reklamowane było wręcz jako ogromny świat o zapierających dech w piersiach widoczkach i takie faktycznie było. Może i wielu oceniło ten świat jako pusty i drewniany, ale w porównaniu do poprzednich części porażał fotorealizmem i gęstością. Fabuła faktycznie nie była jakaś
  • Odpowiedz
  • 0
@niedorzecznybubr Skyrim w wersji zwykłej to chłam xd. teraz narobiło się modów to pewnie da się grać i mieć doświadczenie jak po Morrowindzie i oblivionie. ja uwielbiałam świat z Morrowinda i jak się napchać modów to gra jest przepiękna. Oblivion oczywiście też, tylko świat wolę z Morrowinda.
  • Odpowiedz
performence wizualny w Skyrim a w Morrowindzie i Oblivionie to niebo i ziema.


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: co to w ogole znaczy "performence wizualny"? xd
nie, skyrim nie byl rewolucyjny pod wzgledem swiata. piszesz jakby to byla pierwsza gra w zyciu w jaka grales a przeciez przed skyrimem wyszly takie gry jak: gta iv, red dead redemption, la noire, just cause 2, red faction: guerilla, batman: arkham city, crysis, dark souls, witcher 2,
  • Odpowiedz
Nigdy nie pojmę tego, że ludzie uważali Skyrim za dobrą gre w momencie premiery.


@metpooh: teraz wystarczy poczekać +-20 lat jak modderzy odwalą resztę roboty za Bethesdę a kaska do studia i tak leci. Kolejny sukces wizjonera Howarda.

#itjustworks
  • Odpowiedz
Skyrim miał grafikę jak z PS2,


@MerytorycznieNiepoprawny: ja #!$%@? xDDD idźcie już grać w te swoje zeldy dla ośmiolatków i #!$%@? się od gier dla dorosłych, niedzielnych graczy.
Skyrim wyszedł w tym samym roku co drugi wiedźmin, który jest przy skyrimie jak gra z bazarowego Pegasusa. Wiedźmin był liniowy, drewniany, kolorowy jak jakiś croc albo inny kangurek kao, a protagonista był tak zajebiście grywalny, że nie potrafił podskoczyć, bo przecież
  • Odpowiedz
@MerytorycznieNiepoprawny mówimy o tej samej grze? Skyrim na swoje czasy był pierwszą tak ogromną i otwartą grą, gdzie mogłeś wejść do każdej chatki i właściwie robić co chcesz. Główna linia fabularna była do kitu, ale brotherhood of thieves, ci nocni assasyni to były bardzo fajne dłuższe linie questów pobocznych. Miała mega dużo błędów i rzeczy zrobionych źle, ale zmieniła świat gier i wyznaczyła nowe trendy - maksymalnie otwarty świat. Nie powiesz,
  • Odpowiedz
@MerytorycznieNiepoprawny mówimy o tej samej grze? Skyrim na swoje czasy był pierwszą tak ogromną i otwartą grą, gdzie mogłeś wejść do każdej chatki i właściwie robić co chcesz. Główna linia fabularna była do kitu, ale brotherhood of thieves, ci nocni assasyni to były bardzo fajne dłuższe linie questów pobocznych. Miała mega dużo błędów i rzeczy zrobionych źle, ale zmieniła świat gier i wyznaczyła nowe trendy - maksymalnie otwarty świat. Nie powiesz,
  • Odpowiedz
@SmugglerFan witcher 2 i otwarty świat, gdzie przez las masz nawet wytartą ścieżkę, z której nie możesz zboczyć ani skakać XD assassyni, którzy maja duuuzo mniejszy świat i otwarty tylko z zewnątrz, nie możesz wejść do praktycznie żadnego budynku. I jeszcze do tego wszystkiego dajesz dark souls? Jako grę z otwartym światem? Serio? Bo co, bo masz kilka ścieżek i one się czasem krzyżują? I jeszcze do tego wow, gdzie to
  • Odpowiedz
witcher 2 i otwarty świat, gdzie przez las masz nawet wytartą ścieżkę, z której nie możesz zboczyć ani skakać XD


@demimka: o wiele ciekawszy niz ten skyrimowy.

assassyni, którzy maja duuuzo mniejszy świat i otwarty tylko z zewnątrz, nie możesz wejść do praktycznie żadnego budynku.

o wiele bardziej szczegolowe wielkie miasta, a nie jakies pustkowia + miasta zlozone z kilkunastu
  • Odpowiedz
@SmugglerFan ale ty w ogóle mówisz o zupełnie innych rzeczach. Ja mówię TYLKO o otwartym świecie, gdzie możesz wejść do właściwie każdego budynku, #!$%@? składniki i ugotować sobie zupę, a ty wyskakujesz z ciekawością świata albo jego odwzorowaniem. Jasne, ważne, ale to zupełnie nie jest to co zrobił Skyrim i dlaczego ludzie uważają go za ważny… dopiero mam na myśli z uniwersum wiedźmina. TAK otwarty świat jak w Skyrimie był pierwszy
  • Odpowiedz
@demimka: wchodzenie do budynkow i kradniecie skladnikow na zupe bylo przeciez juz w morrowindzie czy gothicu wiec tym bardziej nie rozumiem o czym piszesz. na pewno w jeszcze starszych grach tez to bylo np. w jakichs ultimach ale jestem za mlody wiec takich starych gier nawet nie znam xd

ty w ogole wiesz ze skyrim to piata czesc serii the elder scrolls? Xddd
  • Odpowiedz
@metpooh: przybij piątke, przymierzałem się z 5 razy i za każdym razem zabijała giera nudą. MARTWY DRĘTWY ŚWIAT. Gothic jeden miał więcej życia, ja #!$%@?. Jedyny TES który mnie urzekł to morrowind, bardzo fajny klimat miał.
  • Odpowiedz
@spinel: No tak na moje, to Baldurs Gate 1 i 2 - jesli chodzi o aspekty RPG (jasne to nie ta sama kategoria RPG'a, ale jednak). GTA jeśli chodzi o eksploracje świata (znów nie ta kategoria, ale to tak z gierkami trochę jest, że każda czerpie z innego gatunku), fabularnie też starsze części Elder Scrolls, ale z takich bezpośrednich konkurentów - no to dla mnie np. Fallout New Vegas, Dark
  • Odpowiedz
krytykujecie tak skyrima i powiedzmy że to rozumiem, ale co w takim razie jest lepsze?


@spinel: no juz wymienialem wyzej gry z ciekawym swiatem ktore wyszly przed skyrimem: gta iv, red dead redemption, la noire, just cause 2, red faction: guerilla, batman: arkham city, crysis, dark souls, witcher 2, kilka assassinow, mafia 2, far cry 2, wow z trzema dodatkami.

z innego posta (ktos niedawno pytal mnie jakie gry mi
  • Odpowiedz