Wpis z mikrobloga

@Kutafonix215: Latał już taki screen. Nie pamiętam kto i kiedy to wrzucał, ale była swego czasu akcja, gdzie ktoś wrzucił "historię" Micka. Podobnie było z Pastim i jego kontem na jakimś innym portalu, gdzie pisał o spadkach kilka lat temu. Jakbyś przeszukał tag, to z pewnością to znajdziesz, ale chyba szkoda czasu :D
Co prawda sam kupiłem nieruchomość w 2021, ale życzę wam aby było trochę taniej. ( ͜͡ʖ ͡€)


nam zyczysz? :) a powiedz przyjacielu, co ci z tego, ze kupiles taniej? W jaki sposob na tym zyskasz? Sprzedasz drozej za kilka lat? I co? Pod most pojdziesz mieszkac, czy kupisz jeszcze drozsze? Oczywscie, zaplaciles mniej, ale nijak nie jestes w stanie tego sobie odebrac poki nie masz nastepnej nieruchomosci,
a powiedz przyjacielu, co ci z tego, ze kupiles taniej?


@del855: Mirek w chooj agresywny, mirek #!$%@? XDDD

A pomyślałeś przyjacielu że kupiłem sobie dach nad głową? Że płacę sobie sam za wynajem(kredyt)? Kupiłem bo w Polsce najem się nie opłaca, płacisz nie małe pieniądze za coś co nigdy nie będzie Twoje.
mówisz, że inflacja Ci nie przeszkadza, bo co za różnica, czy kupujesz buty taniej czy drożej, jak nie zamierzasz ich odsprzedawać?


nikt sie nie ekscytuje cenami butow na tagu #obuwie
Idac tym rozumowaniem, kazdy powinie kupic palete cukru - towar praktycznie bez terminu spozycia, a kiedys sie ta palete zje i na pewno bedzie taniej.

@herbatananoc:
A pomyślałeś przyjacielu że kupiłem sobie dach nad głową? Że płacę sobie sam za wynajem(kredyt)? Kupiłem bo w Polsce najem się nie opłaca, płacisz nie małe pieniądze za coś co nigdy nie będzie Twoje.


no kupiles, nikt nie mowie ze nie, ale skoro piszesz to w kontkescie mickpl to raczej nie o to Ci chodzilo co wymieniles teraz, prawda?

Zakup na wlasne potrzeby zawsze (prawie) bedzie dobry, ale to nie znaczy ze