Wpis z mikrobloga

Cześć.
Mam pytanie odnośnie #kurier . Kupiłem w sklepie elektronicznym #macbook i postanowili go wysłać #pocztapolska.
Dostałem SMSa z numerem tel. kuriera, specjalnie wziąłem sobie pracę zdalną dzisiaj i czekam i dzwonię, a u kuriera poczta głosowa.
W pewnym momencie patrzę przez okno, a furgonetka poczty polskiej odjeżdża z mojej ulicy, więc biegnę ku drzwiom żeby delikwenta łapać, a tu patrzę pod drzwiami leży sobie paczka a w niej laptop.
Generalnie paczki nie odebrałem i nie podpisywałem nigdzie, że to odebrałem.
Pytanie, czy mogę zgłosić do sprzedawcy to, że paczka nie została do mnie dostarczona? To już któryś raz z kolei, kiedy kurier #pocztex tak mi paczkę zostawił.
Kolejne pytanie, czy #apple może w jakiś sposób zablokować tego #macbook jeżeli zgłoszę, że to nie dotarło?
  • 8
  • Odpowiedz
@kemtom2ek: Jakby nie patrzeć to trochę poszedł Ci na rękę bo nie musisz jutro na pocztę jechać żeby odbierać xD Dają awizo to płacz, dostarczają bez przeszkadzania - płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@rafalmmx, @Insiders i @cytmirka generalnie to się cieszę, że wszystko dotarło i git, ale wkurza mnie ta sytuacja. Przyjdzie taki dzień, że coś zamówię i ktoś mi to podbierze spod drzwi, tym bardziej, że na przeciw mam paczkomat, gdzie codziennie przywija się kilkaset osbób. Ale niemniej, dzięki za głos rozsądku...
  • Odpowiedz
Pytanie, czy mogę zgłosić do sprzedawcy to, że paczka nie została do mnie dostarczona? To już któryś raz z kolei, kiedy kurier #pocztex tak mi paczkę zostawił.


@kemtom2ek: możesz. sprzedawca wtedy może zgłosić to do Poczty Polskiej, która wskaże kuriera, który zostanie posądzony o kradzież i przesłuchany. powie, że zostawił paczkę pod drzwiami. Policja będzie także przesłuchiwać Ciebie, czy tę paczkę znalazłeś czy nie. i co wtedy odpowiesz?
jeśli chcesz narobić
  • Odpowiedz
Generalnie paczki nie odebrałem i nie podpisywałem nigdzie, że to odebrałem.

Pytanie, czy mogę zgłosić do sprzedawcy to, że paczka nie została do mnie dostarczona?


@kemtom2ek: Wykopki to jednak mają zajebiście debilne pomysły.
  • Odpowiedz
@kemtom2ek: Następnym razem zamawiaj tak, żeby jechało czymś innym niż Pocztex, bo cała PP to idioci, a Ty teraz wychodzisz na jeszcze większego debila. Dostałeś komputer i co chcesz zgłaszać, że jednak go nie masz? Masz zamiar jakoś na tym zarobić?

To już któryś raz z kolei, kiedy kurier #pocztex tak mi paczkę zostawił.


Jak widać nie uczysz się na błędach i postanowiłeś tak Maka zamówić xd
  • Odpowiedz
@kemtom2ek: skoro dzban zostawił przy drzwiach to pewnie zrobił zdjęcie, ze zostawił. Oczwyiście nie oznacza to, że np. somsiad nie mógł potem #!$%@?ć. Ja byłbym uczciwy i skoro dostałeś, to nie robił nic, ale wiadomo, PP unikać, lub pocztexem tylko do punktu zamawiać, bo mnie włąśnie #!$%@? jak dwa dni pod rząd nie podejmował gość próby z pocztexu dostarczyć dwóch różnych przesyłek i musiałem isć na pocztę...
Miałem nadzieję, że do
  • Odpowiedz