Wpis z mikrobloga

Ale zajebiście, że mam 30 lat, dobrą pracę i wolność w życiu, dzięki czemu mogę robić to, na co mam ochotę. Współczuję wszystkim gówniakom, które dzisiaj wracają do szkoły.
#szkola
  • 38
  • Odpowiedz
@Jailer OP zapomniał tylko wspomnieć, że ta dobra praca to zapieralanie 8h dziennie do końca życia, a wolność w życiu ma wtedy, gdy szef na urlop puści (mniej niż miesiąc w roku)
chyba że OP jest szczęśliwym prywiaciarzem/bogaczem xD
  • Odpowiedz
  • 9
@Iliilllillilillili: no cóż, pracuję na B2B, więc wolnego mam tyle, ile mi się podoba. A jako, że praca daje mi satysfakcję (i dobre pieniądze przy okazji) to pracuję xD Chyba całkiem dobry układ.
  • Odpowiedz
@Jailer: #!$%@? tam wolność. Ratkę do kredytu pewnie masz, czy nie?
Obowiązki tak czy siak masz jakieś, jak dasz dupy w pracy i Cb wywalą to różnie to może być.
Szkołę ciężko zawalić, ale też łatwo przebimbać.
  • Odpowiedz
  • 4
Ratkę do kredytu pewnie masz, czy nie?


@Honowanie_dupska: Nie mam, już dawno spłacony.

Obowiązki tak czy siak masz jakieś


No shit xD O to chyba chodzi w pracy zarobkowej, co nie?

Szkołę ciężko zawalić, ale też łatwo przebimbać.


Prosta droga do skończenia w NEET.
  • Odpowiedz
Współczuję wszystkim gówniakom, które dzisiaj wracają do szkoły.


@Jailer: ja tam im zazdroszczę, chętnie cofnąłbym się do wieku szkolnego, mimo że lekko nie było jak musiałem pogodzić liceum z pracą
  • Odpowiedz
@Jailer: święte słowa, jedyne osoby które chciałby wrócić do czasów szkolnych to życiowe pierdoły które tęsknią za brakiem odpowiedzialności i tym jak ktoś inny sterował w całości ich losem. Dorosłe życie jest wielokrotnie lepsze i daje więcej możliwości
  • Odpowiedz
święte słowa, jedyne osoby które chciałby wrócić do czasów szkolnych to życiowe pierdoły które tęsknią za brakiem odpowiedzialności i tym jak ktoś inny sterował w całości ich losem. Dorosłe życie jest wielokrotnie lepsze i daje więcej możliwości


@Keiosss: ale #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Ja tam chciałbym chodzić do liceum i rozmawiać z ziomkami jak kiedyś.
Mam 29 lat, swoją spółkę, hajsu sporo wpada ale brakuje mi bardzo szkolnych czasów. Bardzo często mam nawet sny, że siedzę w klasie. Szkoda, że te czasy przeżywa się tylko raz.
  • Odpowiedz
a wolność w życiu ma wtedy, gdy szef na urlop puści (mniej niż miesiąc w roku)


@Iliilllillilillili: Nie rozumiem tej wypowiedzi. Nigdy w pracy nikt nawet nie zasugerował że mógłby nie dać mi urlopu, jak się skończy studia to po 2 latach pracy jest 26 dni urlopu, do tego można robić przerwy między pracami, nikt tego nie sprawdza xD Jaka miałaby być alternatywa, kasa na lego i sportowe fury spada z
  • Odpowiedz
@Jailer: @Werdna W ogóle, jak ktoś pójdzie do normalnej roboty (czyli nie jak mireczki taśma z wihajstrami i omujborze jak ja #!$%@? tej roboty nienawidzę), to na samą myśl, że miałby wrócić do szkoły, SIEDZIEĆ 7-8H W SZKOLEJ ŁAWCE ZA DAMSKI #!$%@?, a potem jeszcze KLEPAĆ TAK SAMO ZA DARMO ZADANIA DOMOWE, to się żyć odechciewa xD
Ostatnio miałem sen, że byłem w licbazie i głównymtematem było moje oburzenie, że
  • Odpowiedz